Wpis z mikrobloga

#rozdajo własnoręcznie zrobiony świąteczny dywanik! ✨

Cześć Wykopowicze!

W związku z nadchodzącymi świętami postanowiłem podzielić się trochę tym, co zacząłem robić przez ostatnie miesiące - własnoręcznie wykonany świąteczny dywanik!

O co chodzi?
Dywanik został stworzony przeze mnie #handmade ze starannością metodą tuftingową. To nie tylko przedmiot dekoracyjny, ale również wygodne siedzisko dla #koty Chciałbym, aby znalazł się w domu, gdzie docenią go równie bardzo, jak ja podczas jego tworzenia.

O mnie:
Mam na imię Tomek i mam 25 lat. Jestem wykopkiem od ponad 7 lat i dla mnie wykop stał się nieodłącznym elementem mojego życia, przeglądanie memów na wykopie stało się u mnie codziennością. Od kilku miesięcy próbuję się rozwijać w nowej branży, pragnę zmienić swoje życie robiąc personalizowane #dywany. Dywan jesty nieodłącznym elementem wystroju kazdego mieszkania, a taki, który możesz sam spersonalizować to najlepsze co moze być. Chcesz portret swojego #zwierzaczki, głowę Kaczyńskiego lub ulubioną postać z bajki Twojej pociechy? Wykonam każdy Twój pomysł! Napisz do mnie na IG lub bezpośrednio na stronie Ruggy po bezpłatną wizualizację projektu.

Nie pozwólcie swoim stopom nadal marznąć! Napisz do mnie z hasłem wykop, to stworzę dywan według Twojego pomysłu z fajnym rabatem!

Jak wziąć udział?
Wystarczy, że:

Zaplusujesz ten wpis.

Możesz, też zaobesrwować mnie na IG

Ograniczeń co do losowania nie ma, w święta nikogo nie należy wykluczać.

Zakończenie konkursu:
Rozstrzygnięcie rozdajo planuję na 9 grudnia o 12:00. Wybiorę zwycięzcę/zwyciężczynię spośród plusujacych za pomocą mirkopro.

Dlaczego to robię?
Chcę, aby święta były dla nas wszystkich wyjątkowe i pełne radości. To moje małe podziękowanie dla społeczności Wykop.pl za czasem inspirujące rozmowy, memy i humor, który tu panuje. Mam nadzieję, że świąteczny dywanik trafi do osoby, która zechce podzielić się chwilą radości i ciepła w swoim domu.

Dziękuję Wam za wspólną podróż przez to niesamowite forum! Życzę Wam zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wspaniałego Nowego Roku!

#swieta #rekodzielo #dekoracjawnetrz #konkurs #diy

Edit: wołam w komentarzu plusujących i komentujących poprzedni wpis, teraz powinno działać już wszystko <3
ZeliPapa - #rozdajo własnoręcznie zrobiony świąteczny dywanik! ✨

Cześć Wykopowicze!
...

źródło: Wesołych, Ruggy

Pobierz
  • 18
  • 3
@klefonafide: Ceny od 199 złotych (je**ć ceny priv). W cenie otrzymujesz super miękki, gęsty dywanik z hipoalergicznego akrylu, użycie płótna premium no i oczywiście podkład antypoślizgowy, żeby kotek sobie nóżki nie zwichnął ()
Jeśłi chcesz zobaczyć jak wygląda proces powstawania to na moim IG mam wrzucone już parę rolek