@JarosG: Pebaro burny star + dremel versatip.
Dwa posty niżej jeden z Mirków pytał o inny pirograf, poszukaj używanego uzora albo innego radzieckiego pirografu. To będzie coś taniego (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 243
Drogie Mirki i Mirabelki. Rozdajo! Mój #rozowypasek od jakiegoś czasu dzierga sobie takie bransoletki. Postanowiła zrobić #rozdajo na swoim instagramie na dzień kobiet. https://www.instagram.com/magdalena_kanska/ Wystarczy tam napisać jaka bransoletka najbardziej się podoba i zawołać dwie osoby. Ale to nie wszystko! Namówiłem różowego na dodatkową sztukę tylko dla wykopu jak wpis wejdzie w gorące. Udział biorą wszyscy oprócz zielonek. Jakby się udało wejść w gorące to losowanie dla wykopu
dualski - Drogie Mirki i Mirabelki. Rozdajo! Mój #rozowypasek od jakiegoś czasu dzier...

źródło: comment_KE0XBjsaMnblywoz8bGuwFSMzjl2dfjt.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drodzy Mirkowie i Mirabelki, przedstawianm Wam własnoręcznie wykonany GANG APTECZNIAKÓW!
Czopek Cezary i Kapsułka Kornelia, meldują się na służbie zdrowiu.

Już niedługo w każdej aptece za uzbieranie odpowiedniej liczby naklejek! ( )

#szydelkowanie #handmade #rekodzielo #farmacja #robotkireczne
J.....m - Drodzy Mirkowie i Mirabelki, przedstawianm Wam własnoręcznie wykonany GANG ...

źródło: comment_AGjjI9H5y6Fe8BRv1MHOcLnGAfmH6ieg.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pwner: Nie żebym się czepiał, ale czy przypadkiem tor nie powinien mieć podłużnych uskoków, tak żeby jego powierzchnia nie wpływała na ruch kuli? Tak tylko pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xargo1: może i tak, ale fajnie przemyślany jest system stawiania kręgli i system wracania kuli :D Na zdjęciu też chyba tor wydaje się za krótki
  • Odpowiedz