• 2
@Tata_Stiflera: Nie zakładam DG w najbliższym czasie, przepisy mają się na tyle zmienić, że nie będzie takiej konieczności :)
Jakbym coś sprzedawała to na pewno wrzucę na wykop :)
  • Odpowiedz
  • 122
Dzień dobry, Mireczki i Mieabelki.

Chciałabym podziękować. Mój tag #bulbaszkaball ma już 450 obserwujących. Widzicie tę radość w oczach Janusza? Ja cieszę się jeszcze bardziej niż on (). Kiedy rok temu zrobiłam pierwszego Polandballa(zdjęcie w komentarzach), nawet nie mogłam pomyśleć, że tak to mnie wciągnie.

Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, motywację i natchnienie! Życzę miłego dnia.
#dziendobry #chwalesie #
Bulbaszka - Dzień dobry, Mireczki i Mieabelki. 

Chciałabym podziękować. Mój tag #bul...

źródło: comment_YHcA5ctO15CXb2wBLx6cCXBJJfJczru8.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warto było sobie palić paluchy po tak długiej przerwie?
Deska bukowa- 32,1x21,2x1,6 [cm]
Zapraszam do śledzenia ledwo żywego tagu #sethwypala oraz odwiedzenia równie ledwo żywego fp na FP Pirografia SethARS:
https://www.facebook.com/Pirografia-Seth-ARS-487900231557424/

#pirografia #diy #rekodzielo #chwalesie #handmade #dragonball #rysujzwykopem #tworczoscwlasna
SethARS - Warto było sobie palić paluchy po tak długiej przerwie?
Deska bukowa- 32,1...

źródło: comment_jW4bTdIWw1pey3MtxQFMhcAozb4PAHyQ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smoczek w kolorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejna próba pirografii + nałożenia koloru. Jak oceniacie?
+ gfycat https://gfycat.com/FoolishSnoopyBlackrhino

Zachęcam do śledzenia tagu #ukaswypala a także do polubienia fanpage https://www.facebook.com/uKarHC/

#pirografia #diy #rekodzielo #chwalesie #handmade #dragonball #rysujzwykopem #tworczoscwlasna
Ukassiu - Smoczek w kolorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejna próba pirografii + nałożenia koloru....

źródło: comment_MPqW0gV9zj1FW695JBPT0jk3hjIVyM6T.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ukassiu: ja wolę, żeby już nie ruszali tej serii. Chyba, że w anime twórca by dostał zielone światło na zmianę zakończenia, bo to co o------i w mandze to był dramat
  • Odpowiedz