@magnes125: jestem pod wrażeniem symetrii i równości tych literek na dole, a jednocześnie tej zamierzonej? nierówności, czy też stylizacji tego większego napisu. Nie znam się na haftowaniu ale uważam całość za piękne dzieło :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Przy okazji chciałabym bardzo podziękować panom chińczykom z Ali, dziękim którym sówki mają oczy i skrzydełka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Buenos dias, Mireczki i Mieabelki.
Chcę już słońca i 20 stopni na zewnątrz. Czy mi się wydaje, czy faktycznie ostatnio w Warszawie wcale nie ma słońca? A w innych miastach Polski pojawia się słońce czy tak samo jest pochmurno?

#bulbaszkaball
#warszawa #argentyna #handmade #pogoda #dajciemisloncaboinaczejwpadnewdepresje
Bulbaszka - Buenos dias, Mireczki i Mieabelki.
Chcę już słońca i 20 stopni na zewnątr...

źródło: comment_PgSK8MpivoeOarhDZQroYmeVaQI6XkET.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach