Wpis z mikrobloga

@magnes125: jestem pod wrażeniem symetrii i równości tych literek na dole, a jednocześnie tej zamierzonej? nierówności, czy też stylizacji tego większego napisu. Nie znam się na haftowaniu ale uważam całość za piękne dzieło :)
  • Odpowiedz
@Trucicielka: Od zawsze chciałam wyhaftować ten wzór, a potem już cały zielnik. Na szybko znalazłam coś gdzie widać mniej więcej co mam na myśli. Chciałam to zrobić na lnie, ale nie znalazłam odpowiedniego. Zawsze zamawiałam zły. Potem na ali trafiałam na cały wzór włącznie z muliną. Zamówiłam do sprawdzenia. Wysłali mi złą kanwę (potem dosłali nową) i już na niej haftowałam. Mulina była okropna, ale do przeżycia. Mimo to, jednak to
  • Odpowiedz
@artstories: Krzyżykowy raczej zawsze według wzoru. To jest haft, który liczy się co do jednego krzyżyka. Przy płaskim jest myślę większa dowolność. Wzory można sobie opracować samemu, nie widzę problemu. Tylko po co skoro inni już zrobili to lepiej? Raz kiedyś robiłam dla znajomej bo nie mogłam nigdzie znaleźć wzoru. I na podstawie jakiegoś zdjęcia sobie stworzyłam taki czarno biały w jakimś programie do takich rzeczy.

Zresztą, taki wzór wygląda tak
magnes125 - @artstories: Krzyżykowy raczej zawsze według wzoru. To jest haft, który l...

źródło: comment_Rsikid19MKS1EmVBR5s8OowlC1EMOi7k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz