#6poziomraka, cala historia.
Elo,
Zakończyłem roczną terapię temodalem. Dzisiaj miałem konsultację, jest dobrze, czysto. Rezonans co 4 miesiące i kontrola.
Trzeba realizować cele, które czekają w kolejce ( ͡°
Elo,
Zakończyłem roczną terapię temodalem. Dzisiaj miałem konsultację, jest dobrze, czysto. Rezonans co 4 miesiące i kontrola.
Trzeba realizować cele, które czekają w kolejce ( ͡°




























Elo,
Dokładnie dwa lata temu pokazały się u mnie pierwsze objawy guza mózgu - pierwszy atak padaczki (wtedy jeszcze nawet nie wiedziałem co to było). Było to na totalnym wypizdziewie na Islandi, ale o tym już pisałem na tagu. Żyje dalej, n---------m i nawet sobie włosy zapuszczam (całe życie były na krótko) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W zeszłym tygodniu byłem na konsultacji u dr Furtaka w #bydgoszcz
źródło: PXL_20240628_123652042
Pobierzźródło: thug-life
Pobierz