Hop hop dzień dobry Państwu spod tagu #gural. Odkopaliscie się juz spod zalewu tego mega spamu, który wczoraj wieczorem miał miejsce ? Ja zgubiłem łopatę i proszę o streszczenie xD Jakie są ustalenia lordozy? Wykop wypala raka do spodu gorącym żelazem czy pokajany Grzesio dostanie rozgrzeszenie i odpuszczenie ? ... czuję że to może być pytanie retoryczne :>
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PierwszyLepszy11: tyyy stary... co to jest trzcionka? Zgłoszenie na policję fajna sprawa, ale mam nadzieję, że nie kazali Tobie pisać jakiegoś oświadczenia, bo z taką znajomością polskiego to Twoje pismo wyląduje na śmietniku.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweLwiatko: Rafonix HONOR XDD N--------a przyjaciela na streamie i robi z niego k---e przy tysiacach widzow, dwukrotnie. Wyzywa dziewczyne od spermojadów a jak przychodzi co do czego to chudy byk jest wyjaśniany w sub wayu. Pozer i tyle
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: Walikonix jest pozerem i nic tego nie zmieni. Jak go typ jechał w Subwayu to zapijał stres colą i ratował się sztucznym uśmieszkiem ;). Prosta piłka Lwiatko, mówi do typa: Wychodzimy sami na zewnątrz, tam jest ciemno nie ma kamer załatwiamy sprawe. Prosto :) ale nie zrobił tego bo się obsrał, też go kiedyś szanowałem za czasów Tibii ale widać że zgrywus i zwykły frajer niestety
  • Odpowiedz
Ale taki dorodny
#gural

Dorodny możemy powiedzieć na:

  • A. Roślinę 1.2% (1)
  • B. Kut*sa 75.3% (61)
  • C. Owoc 22.2% (18)
  • D. Urodę 1.2% (1)

Oddanych głosów: 81

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mozecie mnie hejtowac ale gural dobrze mowił przyznał sie do błedu nabrał pokory.Youtuberzy to szmaty nie licza sie z czlowiekiem.Gdyby tak mysleli kiedys to kazda wojne bysmy przegrali.Gural popełnił błedy ale widac ze ich załuje a to najważniejsze.Nie niszczie Grzesia bo na tle innych nie wypada najgorzej.Wyjasnił kilku i to dokladnie.Youtuberzy to gnidy dla 3zl zniszcza zycie matce i zrobia z niej posmiewisko na caly kraj.Jak mozna byc czlowiekiem jesli sie nie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach