Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co dalej z GURALEM?
#gural

Czy zamierzasz odpuścić GURALOWI?

  • Odpuszczam mu, zrobiło mi się go szkoda. 3.7% (4)
  • Odpuszczam mu, bo przekonał mnie do zmiany zdania. 0.9% (1)
  • Odpuszczam mu, daję mu ostatnią szansę. 7.4% (8)
  • Odpuszczę mu jak USUNIE KANAŁ 30.6% (33)
  • Nie nabieram się na czułe słówka, nie odpuszczę. 9.3% (10)
  • Nie odpuszczę mu, bo trzeba jechać z nim do końca. 48.1% (52)

Oddanych głosów: 108

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem po prostu rozsierdzony. Tak jak ktoś napisał - manipulacja wycelowana bezpośrednio w dzieci, a czegoś takiego nienawidzę. Ten płacz, wszystko - nic się nie postarał, wszystko to pisaliśmy przed streamem. Śmieć się nawet nie odniósł do żadnego zarzutu i nie ma zamiaru kończyć.
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam wrażenie, że zielonki ze stażem max tygodniowym zakładają te ankiety czy wybaczyć Guralowi, bo sami nie wiedzą co o tym myśleć i muszą wyrobić sobie zdanie xD
#gural
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hahaha to była najbardziej bezczelna manipulacja jaką widziałem- bezczelna ponieważ jawnie wcelowana w dzieci.
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem rozczarowny, fakolca nam nie pokazał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LUDZIE ON ZROBI TERAZ WSZYSTKO ŻEBY SIE URATOWAĆ! YOUTUBE TO JEGO JEDYNA SZANSA NA KASE. NIE MA MATURY ANI STUDIÓW. JAK MU KANAŁ ŚCIĄGNIEMY TO PÓJDZIE NA ZMYWAK DO KFC JEŚLI NIE JEST NA TYLE UŁOMNY ŻEBY GĄBKĘ TRZYMAĆ W CO OSTATNIO NAWET ZACZYNAM WĄTPIĆ XD
#gural
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach