Prawda jest taka ,że Nitra można lubić lub nie ale trafił w sedno ze swoją wypowiedzią.
Teraz nagle wszyscy przeciwko Guralowi są ,a tydzień temu pjony z nim zbijali? czysta hipokryzja gdzie wszystkie te shoty już od dawna wisiały na YT.
A i jeszcze jedno.Boxdel ,który jest dla większości guru na wykopie także powinien zaraz po Guralu polecieć bo to jest taka hiena żerująca.Dzięki temu tylko ma tyle subów.Zadawał się z patologicznym
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Minuta123 nie daje się manipulować, sam sobie zgotowal ten los, ale jakby mnie tak gnoili w całym necie, do tego kartki na ulicach, to bym chyba już wisiał na żyrandolu xd wg mnie to powinno być rozwiązane na linii wykop-Gural ew YT - Gural, i nie w--------c w to osób trzecich
  • Odpowiedz
I jak tam nasz Kulfon? Ten który pił Dżim Bima miodowego i został zdradzony, przez Judasza Pałkersona. Żyje?
#gural
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wspanialy performer. Niejednego doprowadzil do lez (zarowno szczescia jak i rozpaczy). Naturalny i konsekwentny w swoich dzialaniach.

#gural
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gural odrabia straty w subach i ma gdzieś tą bandę patoli z wykopu, pisze tak dlatego, bo to co tu zauważyłem, to po waszych wypowiedziach wynika że jesteście niezłe łajzy.
#gural
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idąc tokiem myslenia Plastusia.
Gural - robiłem te rzeczy rok temu juz jestem innym człowiekiem jestem dobry.
Czyli jak zgwałce albo zabije kogos po roku to tez juz bede innym dobrym czlowiekiem?
#gural
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie wszyscy się raczej ze mną zgodzą że gural albo jest debilem albo jest upośledzony lub jest też po prostu pedo ale nie zmienia to faktu że bombel i pałkerson pokazali że są to falszywe mordki lecące na hajsy ( ͜͡ʖ ͡€)
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtragiczniejsze jest to, że wierne pieski gurala przed którymi musiał się jednie rozpłakać, aby go broniły, będą mieć w przyszłości prawa wyborcze.
#gural
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak jak nigdy nie lubiłem Bombela Rafona czy innych, tak teraz z niecierpliwością czekam na ich streamy i wyjaśnienie Plastusia, to jest nieprawdopodobne co nienawiść do edofila ze mnie uczyniła.
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach