Gural z jednym miał rację. Na YT pojęcie przyjaciel/ziomek w praktyce nie istnieje. Wyścig szczurów co jest zrozumiałe. Tak więc mają jednego konkurenta mniej(mimo, że content był ch...)
#gural
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@phortis: To nie on miał rację, to wykop miał rację. Grzesiu czytał wykop i wiedział co powiedzieć do swojej obrony. Po za tym Carrioner go wczoraj wyjaśnił i dał szota gdzie zachwyca się jaką on nie jest topką i najpopularniejszym streamerem w kategorii na żywo. Dla wszystkich jutuberów z plastusiem włącznie liczy się to samo - zysk, sława, mamona. Tak czy nie?
  • Odpowiedz
@JestemFalszywy moim zdaniem wykop jak i ludzie z nim nie związani swoje zrobili i napewno dalej robią tyle zgłoszeń co ludzie wysłali do różnych mediów w tym email napewno zaskakują prędzej czy później gural będzie miał problemy z tymi zgloszeniami
  • Odpowiedz
Z tego wszystkiego nikt nie zauważył nawet, że justa orlik usuwa konto na wykopie . Dla niewtajemniczonych - dał Guralowi kilkanaście tys zł na rozwój kanału.
#gural
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snierzyn: just orlik to największy przegryw o jakim słyszałem. Chłop płacił jakimś pajacom z internetu grube tysiące za w sumie nie wiadomo co ( ͡° ͜ʖ ͡°) On na pewno ma jakieś problemy psychiczne, nie da się mieć takiego hobby/być tak głupim
  • Odpowiedz
@pjoooter: z wiadomości Justy wynika, że 300zł było pretekstem aby zobaczyć czy Gural jest fair wobec niego, wobec tego co on dla niego zrobił. Ale ile jest w tym prawdy wie tylko sam plastuś i Justa
  • Odpowiedz
Na miejscu Gurala skasował bym konto na Youtube, być może wtedy by ten człowiek jakoś powoli by zaczynał normalnie żyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale zapomniałem jednej rzeczy, że ten Nierób leniwy do roboty nie pójdzie :)
#gural #danielmagical
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam was, wykopowicze. Po ukazaniu swojej siły dotyczącej osłabienia kanału Gruchala (piszę osłabienia, ponieważ zniszczeniem tego nazwać nie można). No właśnie, przez co patologia szerzyła się i będzie się szerzyć na Polskim YouTube? Na to pytanie zna odpowiedź każdy zdrowo myślący człowiek - właśnie przez 10-cio letnich płodów, którzy dają sobą manipulować, ponieważ podczas sytuacji, kiedy plastuś próbuje wziąć widzów na litość, zaczynają wybaczać mu wszyscy po kolei, także apeluję do was
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gilgamesz69: usunięcie patologia jestem na tak ale jeżeli chodzi o intwetencje rządu to obawiam się, że kanały które mają jakąkolwiek wartość mógłby też dostać po dupe :(
  • Odpowiedz
Gural już odzyskał 1,5 tyś subów, wczoraj na dwu godzinnym streamie same serduszka szły, zgarną 3 stówy, rozgłos ma na całą Polskę, teraz tylko czekać jak będzie się podnosił z kolan.
#gural
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli gural ma grupę na facebooku,a jego grupowicze mają mniej niż 15 lat(?) To czy nie jest to przestępstwo zorganizowane? XD

#gural
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bylem na #mirkoczat , w sumie calkiem spoko , ale niektorzy rozmowcy grozili mi smiercia nawet, wiec troche sie boje tam wchodzic pozniej. Jeden mi napisal ze mi czaszke rozwali, potem mi grozil ze zrobi ze mnie warzywo. To jest jakas masakra tam, zamiast patrzec po YTberach moze zobaczcie co tam sie wyrabia na swoim podworku. #danielmagical #gural
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koleś w wczorajszym streamie powinien wypowiedzieć się przez maks 5 minut, streścić cała zaistniałą sytuację, przeprosić dzieci, a w szczególności ich rodziców, wyrazić skruchę i wyłączyć transmisję. Bo to co robił przez cały wieczór to było pogrążanie samego siebie. Nie wybieli się teraz wytykając błędy i szukając haka na innych jutuberów. Smród pozostanie na zawsze, ten człowiek już jest mentalnie zgnieciony.
#gural
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Giru: to była dobrze zaplanowana manipulacja i szczerze zdziwiłem sie ze taki idiota mozna to tak dobrze rozegrac ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Giru: Myślę, że mogło mu chodzić nie tylko o probę wybielenia się, ale również o pokazanie, że inni youtuberzy też łamali regulamin YT( nie chodzilo o pokazanie ze robili to samo)- tak dla manipulacji i w razie problemow z banem, moglby zaszkodzic innych ... Ale to tylko moja interpretacja ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Gural taki biedny i pokrzywdzony!
Ostatnie dni są dla niego takie ciężkie.. Bo co? Bo odpowiada za własne czyny? Hah. Ciekawe co mają powiedzieć te dzieci, które wyśmiewał. Zastanawiam się, czy chociaż raz pomyślał, że potem mogą być przez takie coś wyśmiewane w szkole :)
Tfu, dobrze ci tak.
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach