ten debil nie rozumie swojej winy a dzisiejszym streamem tylko wsadzil kij w mrowisko i jego koszmar dopiero teraz sie zacznie. By to zrozumiec trzeba miec mozg.ktorego jemu brakuje. Caly ten stream to tania proba wybielenia sie kosztem innych, manipulacja i proba wpedzenia innych w poczucie winy
#gural
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Streszcenie liva edofila: Wykop wybaczcie ja nic nie zrobilem to inni zle robili, to #boxdel i DjKapucyn mnie chcieli w znajomych! Dla fejmu. Wykop dajta szanse, moglem sie was sluchac, czekajcie powiem jeszcze raz abyscie mnie
dobrze zrozumieli, nie jestem pedalem, lubie male dzieci ale to normalne. No panie Wykop daj pan 2 szanse, nie bede juz na zywo pokazywal swojej choroby, ja chce kase od mych dzieci no prosze!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja jestem mega zadowolony z tego streama.
Gural narobil sobie dzisiaj tylu wrogow, ze jego koszmar dopiero sie zacznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gural
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach