#gry #gtav Jest jakiś sposób na tę nową aktualizację? Grałem w GTA po premierze - w sumie większość czasu w online, bo miałem singla ogranego na xboksie i ps4 później, ale teraz postanowiłem do gry wrócić. Pościągały się patche, zmieniły ustawienia graficzne (na gorsze, cienie wyglądały dramatycznie :D). No nic - poustawiałem sobie wszystko, w testach wydajności wychodziło ~60fpsów.
Wszystko do czasu przejażdżki po mieście szybkim samochodem z pełną prędkością. Nie doczytują
@pcmasterrace: Mi udało się wrócić do poprzedniej wersji ale trzeba przez to odpalać grę w nietypowy sposób.
Ściągnij sobie tę paczkę, uruchom grę i jak pokaże się intro, zabij proces GTA5.exe w menedżerze zadań. Powinno się wyświetlić okno z informacją o niespodziewanym zamknięciu - nie zamykaj go. Z paczki, którą pobrałeś skopiuj z folderu 'Update' pliki 'GTA5.exe' i 'update.rpf' i podmień je z odpowiadającymi plikami w folderze z grą (nie
Myślałem że te problemy z #gtav o ostatniej aktualizacji to jakieś przesadzone plotki, a włączając dzisiaj grę moim oczom ukazał się widok opóźnionego wczytywania tekstur, spadków fpsów i na koniec wywaliło mi grę w połowie misji. Pomyśleć że wcześniej wszystko chodziło między 45-60fps bez żadnych innych problemów.
Kiedy pytają mnie "Ej Mleko, jak smakuje Ci GTA V?". Odpowiadam, jak NIC NAC'sy. "A dlaczego?" A dlatego, że kiedy byłem w fazie przechodzenia tej gry przez miesiąc mój prawie każdy dzień wyglądał mniej więcej tak:
1.Wracałem z pracy
2.Jadłem obiad.
3.Ogarniałem na szybko internety.
4.Kiedy niespodziewanie przychodził wieczór gasiłem światło, siadałem wygodnie na kanapie przed TV, odpalałem konsolę, otwierałem piwko i otwierałem świeżą paczkę przezajebistych orzeszków w przezajebistej panierce.
Tak minął
Pobierz
źródło: comment_5DhZB29QdPlMABzxT16Gk7bco4Uy3B59.jpg
@Pepego jak będziesz używał w singlu to nie, w Online raczej nie patrzą czy masz mod na mgle, zmianę fizyki czy cheaty, bo banuja jak leci. Słyszałem że po ostatnim patchu mocno spadają fpsy jak masz zmodowane pliki, R* walczy z modderami niestety.
Mirasy ratujcie (,)
Przeszedłem 25% GTA V i nagle przy każdej próbie wczytania gry wszystko wraca do początku, do misji startowej.
Raz nawet była taka sytuacja, że już zobaczyłem Franklina i kamera się do niego zbliżała (tak jak na początku każdego wczytania) i nagle JEB znowu powrót do startu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gtav #gry #pomocy
Pobierz
źródło: comment_rfZqeDUWhjwNsnD48urdOFp6dTIaMR7r.jpg
Mireczki mam problem w #gtav wersja oczywiście oryginalna, otóż blokuje mi się mysz. Gdy trzymam tab i chcę zmienić kółkiem broń, w głośnikach pojawia się charakterystyczne pipczenie a w grze zero reakcji. Podobnie jak mam wciśnięte np. W + A + Shift i chcę strzelać, również pojawia się owe pipczenie a w grze zero reakcji. Miał ktoś podobny problem, jaka może być tego przyczyna?

@Retox128: https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203301208-Keyboard-lag-delay

To podobno działa

SOLUTION:
I had the same problem and fixed it for me. I run on the highest graphics my old rig can handle with sub par fps. For me that's not causing any problems.
Go to your keyboard properties. (Start -> Control Panel -> Keyboard) an set repeat delay to long as well as repeat rate to slow. Never had the lag issue again.
Hope it helps
@tomcioPL: Fakiem to nie jest, kiedyś taką usługę sprzedawał OnLive (na Androida również), dzisiaj, ale tylko dla swoich produktów - Nvidia Grid.

Sam się bawię w zrobienie czegoś takiego, ale ogólnie oprócz gier z Gameboya i Heroesów 3 - nic ciekawego bardzo szybko nie idzie. No i jeszcze dźwięku nie przekazuje :D