Mirki szukam chętnych do spontanicznej gry #gtav uprzedzam, że jestem laikiem lvl 8 także jakby ktoś chciał pograć bez spiny, pobiegać razem i postrzelać to dodawajcie do znajomych xY3lawolf
#gry #pc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak pobieram teraz gta v przez tego klienta rockstar to od razu pobiera z patchami czy to będzie jeszcze dodatkowo pobierało się? #gtav
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oczak: jak nie pokombinujesz w save to nie. Save jest przypisany raz do konsoli a dwa do usera. więc byś musiał znaleźć te dwie rzeczy i sam je zmienić no a to już wyższa szkoła jazdy :)
  • Odpowiedz
Kurde, jak zainstalowałem #gtav to pięknie mi chodziło (bez zacinania, grafika nie ważna) po zainstalowaniu sterowników do amd radeon coś mi się nie widziało bo zwęrzyło obraz i zacinało, po wykasowaniu nowych sterowników oczywiście zacina, co robić, w ustawieniach już tak jest namieszane, że pomaga na chwilę co chwile zmienianie np. rozdzielczość #pytaniedoeksperta #pcmasterrace czy takie coś pomoże?
SynuZMagazynu - Kurde, jak zainstalowałem #gtav to pięknie mi chodziło (bez zacinania...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HELP, chce pograc w gta ale do plynnej gry brakuje mi 5fps, najgorzej ze czasami spadaja jak jade samochodem.
Mam ustawione tylko w menu gry "low" i 720p, wszystko co tam moglem zmienic na najnizsze to zrobłem.

Jakies rozwiazanie? patch? skrypt? Tylko nie wymiana 6cio letniego lapka

#gtav
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki wraz z kumplem szukamy kogoś lub jakiejś grupy do grania w #gtav
niestety totalne zielonki z nas - lvl5

ktoś chętny?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach