#gtav #gry #motocykle
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

MuzG
- 3


WutkaBXL
- 1
@MuzG: To nie jest GTA IV?

Name_in_progress
- 2
@WutkaBXL: jest
- 2
- 68
Każdy tak czasem ma.
@fanatic: pewnie grał na konsoli
821
Facet gra w GTA V na symulatorze wartym 100k $

Produkcja: Force Dynamics.
z- 170
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Ktos cos teraz robi ? Albo jeszcze w to gra? :D
#gtav
#gtav
- 1
Jak pobieram teraz gta v przez tego klienta rockstar to od razu pobiera z patchami czy to będzie jeszcze dodatkowo pobierało się? #gtav
- 0
@koziol87: wydaje mi się, że wystarczy znać tylko kierunek patrzenia kamery
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
Kurde, jak zainstalowałem #gtav to pięknie mi chodziło (bez zacinania, grafika nie ważna) po zainstalowaniu sterowników do amd radeon coś mi się nie widziało bo zwęrzyło obraz i zacinało, po wykasowaniu nowych sterowników oczywiście zacina, co robić, w ustawieniach już tak jest namieszane, że pomaga na chwilę co chwile zmienianie np. rozdzielczość #pytaniedoeksperta #pcmasterrace czy takie coś pomoże?

- 0
@botanicFTS: ATI Radeon HD 5570, Intel Core i5 650 3,2 GHz, 4 RAM i byłem zadowolony przed sterownikami płynnością
- 2
@Grzechu3121: Twórca jednego z altermatywnych multików olał to i robi dalej.
#pcmasterrace #gtav
Cos dodali w ciagu ostatnich 3 miesiecy do gta ? nie gralem dawno a w sumie chetnie skonczyl bym watek fabularny do konca;p
Cos dodali w ciagu ostatnich 3 miesiecy do gta ? nie gralem dawno a w sumie chetnie skonczyl bym watek fabularny do konca;p
- 1
@lupaczkokosow:
to przygotuj się na ściąganie patchy z prędkością 0,05KB/s bo ten p--------y downloader chyba innej prędkości nie wspiera
to przygotuj się na ściąganie patchy z prędkością 0,05KB/s bo ten p--------y downloader chyba innej prędkości nie wspiera
@rdy: mi zawsze pobieralo z pełną prędkością nie licząc premiery. Gdzie masz neta, jaki router i czy przekierowałes porty?
konto usunięte via Android
- 1
- 1
HELP, chce pograc w gta ale do plynnej gry brakuje mi 5fps, najgorzej ze czasami spadaja jak jade samochodem.
Mam ustawione tylko w menu gry "low" i 720p, wszystko co tam moglem zmienic na najnizsze to zrobłem.
Jakies rozwiazanie? patch? skrypt? Tylko nie wymiana 6cio letniego lapka
#gtav
Mam ustawione tylko w menu gry "low" i 720p, wszystko co tam moglem zmienic na najnizsze to zrobłem.
Jakies rozwiazanie? patch? skrypt? Tylko nie wymiana 6cio letniego lapka
#gtav
Kolejne video od naszych znajomych z MotoGamesTV
GTA V [PC] - Mercedes-Benz AMG GT Mod
#motogamestv #gry #gtav #irgworld #irgnews
GTA V [PC] - Mercedes-Benz AMG GT Mod
#motogamestv #gry #gtav #irgworld #irgnews
![IRG-WORLD - Kolejne video od naszych znajomych z MotoGamesTV
GTA V [PC] - Mercedes-B...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_uyjVb0A0pCJL9HjLTUnoRQiUwzbXx5XQ,w400.jpg)
- 1
Mirki brać to http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-gtx960-windforce-2x-4gb-gddr5-128bit-2xdvi-hdmi-3xdp-gv-n960wf2oc-4gd-725164/ czy dokładać do 280x? Cel to głównie pograć w #gtav w rozsądnej cenie :).
Reszta kompa spoko ;).
#komputery #pcmasterrace #gtx960
Reszta kompa spoko ;).
#komputery #pcmasterrace #gtx960
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@manieczek007: r9 280x artifacts w google - Około 30 400 wyników, gtx 960 artifacts - 49 600 wyników ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mirki wraz z kumplem szukamy kogoś lub jakiejś grupy do grania w #gtav
niestety totalne zielonki z nas - lvl5
ktoś chętny?
niestety totalne zielonki z nas - lvl5
ktoś chętny?
- 0
@Robocovo: każdy już zapomniał
@MaddoxX1911: Tylko wozy wyglądają realistycznie, reszta wygląda jakby było na średnich detalach.
Yo mircy, wy też macie takie straszne lagi w #gtav na PC? Od dłuższego czasu, dosłownie teleportuje ludzi co chwile, że nie da się grać.
- 0
@Daszekk: o czym ty do mnie mówisz? Lagi sieciowe
Komentarz usunięty przez moderatora
























