Mam w #gtav 68 misji wykonanych na 69. Czym jest ta ostatnia misja? Napisy końcowe już były a jednej misji nie mam do wykonania. Mowa oczywiście o fabularnych
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest sporo po premierze #gtav więc myśle, że można spoilerować.
Chciałem się zapytać kto "jeszcze o-----ł" tego cwela, Trevora?

Nie, nie, nie. Wcale nie był on fajną postacią. W końcówce bardzo mnie irytował. Niepotrzebna agresja, zachowywał się całą grę jak wariat. Komplikował interesy działąjąc na własną rękę. Dobrze, że już go z nami nie ma. Choć nie strzeliłem do niego bo mi się smutno zrobiło w finałowym momencie i zrobił
Bunch - Jest sporo po premierze #gtav więc myśle, że można spoilerować. 
Chciałem si...

źródło: comment_n2BoKwGQKu7czR0dUtZu7Pxw9aWEQnBk.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@pc386toHD serio już mnie w------l Kiedu przy 6 misji z rzędu jego cutscenki polegały w większości na darciu ryja. Omawiają jakąś misję a ten ciągle krzyczy i wchodzi w jakieś dygresje. Już mnie to serio zaczęło w------c.

Ale fabuła dziwna, nie widzę żadnego powodu aby ktoś chciał się pozbyć Michaela lub Trevora z tych biznesmenów. Po co?
  • Odpowiedz
Znacie jakieś dobre serwery TEKSTOWE RP GTA V? Patrzałem, to na większości nie gra więcej niż 10 osób... Bez różnicy, czy RAGE:MP czy FiveM. Kiedyś był LSVRP, na którym spoko mi się grało, ale padł :V
#roleplay #gtav
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gram GTA online robię postać i mnie wyywala w momencie wczytywania .... O co chodzi ? Net dobry (wifi) wszystko inne działa online bez problemu. 35 mb download 16 upload . Tworzę chłopka sobie & wczytywanie gry i znowu lag i przenosi do tworzenia chłopka. O co kaman ? #ps4 #gtaonline #gtav
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W GTA Online da się sprawdzić gdzieś jakieś statystyki, w sensie posiadłości i biznesy które mam kupione? Bo trochę się w tym pogubilem.
I czy da się sprzedać kupiony biznes? Kupiłem ten nowy warsztat przy arenie ale widzę że to jednak nie ma wiele sensu i chciałbym to sprzedać.


#gtav #gtaonline #gry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@GlobalEliteShop z tym akurat racja, te wszystkie monster trucki i ciężarówki wyglądają fajnie, ale na dobra sprawę nie nadają się do niczego, nie dość ze strasznie to wolne to prawie w ogóle nie skręca. Ale sam pomysł mi się podoba i gra się fajnie, podwójne $ tez zachęcają ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Kupiłęm w #gtav auto, ale wybuchło mi na mieście. Jak je odzyskać? Już nawet je stuningowałem.
Jak w ogóle możemy je jakoś oznaczyć jako własne, zachować? Przecież chce o tym decydować JA. Mowa o singlu
#gry #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
Właśnie nie ma. Nie widzę sensu w tym aby kupować auta a po pierwszym porzuceniu ich na mieście tracić he na zawsze.
  • Odpowiedz
  • 0
@sniety: Ja na PC niestety nie gram, więc bardzo konkretnie pomóc nie mogę. Idea jest taka że musisz coś zrobić żeby bardzo mocno zlagowało Ci grę, co doprowadzi do splita. Ja bym spróbował np. przełączyć sieć wifi podczas gry/ładowania(do rozruchu możesz puścić z telefonu a potem przeskoczyć na normalną).
Jak chce Ci się bawić w jakieś bardziej zaawansowane techniki, to na YT wpisz "gta online public solo" i znajdziesz z
  • Odpowiedz
@Dziwnyprogramista:
Odradzam zakup tej edycji, ponieważ zawartość nie jest warta różnicy ceny w porównaniu do podstawowej wersji gry. Wszystko z tej paczki da się kupić osobno. Biuro na Dynasty 8 Executive. Siedzibę klubu, bunkier, hangar, bazę i klub nocny na Maze Bank Foreclosures. Wytwórnie kupuje się w siedzibie klubu.

A tutaj mój przewodnik. Jednak polecam najpierw zapoznać się z grą, bo możesz wszystkiego nie zrozumieć, ale też nie zaszkodzi jak
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki grające w #rdr2 powiedzcie mi czy po zakończeniu wszystkich misji i watku fabularnego odczuwanie przyjemność z gry?
Boje sie cisnąć z fabuła bo obawiam się że później gra mi sie zwyczajnie znudzi.
Wiem ze jest #rdr2online ale nie chce popełnić błędu jak przy #gtav gdzie na fabule nie grałem nic a na online mam coś koło 1000ranku ale za to brak takiego tła...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach