Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 2
@GdzieJestBanan: Oczywiście, że trzeba lol.
Jak do każdego trybu multiplayer w płatnej grze.
Wyjątkami są tylko gry Free 2 Play czy darmowe weekendy gdzie można grać bez Plusa
Jak do każdego trybu multiplayer w płatnej grze.
Wyjątkami są tylko gry Free 2 Play czy darmowe weekendy gdzie można grać bez Plusa
#gtav
Za ile mogę kupić najtaniej gta na steamie? Znalazłem za 60 zł ale tylko social club
Za ile mogę kupić najtaniej gta na steamie? Znalazłem za 60 zł ale tylko social club
Po zainstalowaniu moda do GTA 5 przez OpenIV przestąły mi działać mody instalowane do ScriptHookV takie jak Open Interior i Real Life mod, próbowałem jeszcze raz wrzucać pliki do folderu root z grą, ale nadal nie działają. Wiecie może jak rozwiązać ten problem?
#gtav #gta #grandtheftauto #grykomputerowe #gry #it #mody #modyfikacje
#gtav #gta #grandtheftauto #grykomputerowe #gry #it #mody #modyfikacje
@Mawid_Dotyka: ta strona i tag to czyste złoto :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora
Mam problem mały, chce zagrać w GTA które mam na steamie i podczas próby logowania na social club okazuje się ze nie pamietam jaki mail miałem założony. Próbowałem już chyba z 5 ale żaden nie działa, wyskakuje komunikat ze to konto nie jest przypisane z tym kontem Steam. Da się jakoś przypomnieć e-mail do danego konta steam na social clubie? #gry #steam #gtav
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@fingolfin12: tak da się, opisz sprawę supportowi na rockstarze.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
#gtaonline #gtav Mam już przegrane te kilkadziesiąt godzin w online więc parę słów ode mnie. W tak fajna a jednoczesnie tak zła grę dawno nie grałem. Serio, bawię się przednio z kolegami robiąc napady, grając w sumo czy nawet robiąc zwykle dostawy. Wielki dopracowany świat gdzie w każdym zakątku jest co robić, każdy znajdzie coś dla siebie. Mnóstwo aut, ulepszen i sposobów na zarabianie gotówki. A sama ekonomia
- 1
@GlobalEliteShop: Z grubsza się zgadam. Jeśli chodzi o wyścig GTA: https://www.wykop.pl/wpis/37239807/gtaonline-wez-udzial-w-wyscigu-gta-powie-mi-gdzie-/
- 0
@GlobalEliteShop: Aaaa :-D
- 0
- 0
@orkako jak lubisz. Może być nawet majonez zamiast jajka i budyń zamiast bułki tartej...
@shymon80: Gra nie sprawdza skąd przyszła wiadomość, po prostu łyka jak pelikan. Jeżeli wysyłasz pakiet informacji, że w miejscu każdego gracza ma miejsce eksplozja... Serwer to bierze i tworzy eksplozję.
Dzbany z Rockstara jedynie weryfikują ile masz kasy XD. Żeby było śmieszniej ostatni czit na hajs polegał na tym, że wysyłałeś info do "serwera", że dostałeś rekompensatę od twórców. Kek.
Dzbany z Rockstara jedynie weryfikują ile masz kasy XD. Żeby było śmieszniej ostatni czit na hajs polegał na tym, że wysyłałeś info do "serwera", że dostałeś rekompensatę od twórców. Kek.
- 8
- 0
@Qrix: Wczoraj mnie tym w-------i...
Trwa wojna, wszystkie chwyty dozwolone. Myślałem że wykop bardziej się przyłączy do walki przeciwko t-series, ale Pewds nie ma chyba tutaj aż tylu fanów. Wszystkich 9 latkow zapraszam na r/PewdiepieSubmissions
Mam problem z pograniem na FiveM :((((
Mianowicie gdy gram w GTA Online gra chodzi normalnie, mogę grać bez żadnych problemów, ale gdy odpalam FiveM i wejdę na serwer to wyrzuca po czasie od 3 do 30 minut.
Gra się crashuje i wyrzuca na moment nawet discorda.
Poniżej wysyłam błędy które wyskakiwały (młodszy brat wyrwał mi prtsc dlatego robione aparatem, z góry przepraszam)
Powiem jeszcze tylko że gram na najniższych ustawieniach graficznych po mimo że na
Mianowicie gdy gram w GTA Online gra chodzi normalnie, mogę grać bez żadnych problemów, ale gdy odpalam FiveM i wejdę na serwer to wyrzuca po czasie od 3 do 30 minut.
Gra się crashuje i wyrzuca na moment nawet discorda.
Poniżej wysyłam błędy które wyskakiwały (młodszy brat wyrwał mi prtsc dlatego robione aparatem, z góry przepraszam)
Powiem jeszcze tylko że gram na najniższych ustawieniach graficznych po mimo że na
- 3
@WiENCEG: nie, ale twój kolega może doprowadzić do tego, abyś na tym koncie dostał bana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@damiangrzeli mówię o trybie single Player. O jakim biurze mowa?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nudiustertian: #gtaonline - jest nawet tag ;)
- 0
@Nudiustertian: PC? Zapraszam do ekipy! Gorąco zachęcam do korzystania z ekipowego TSa, nawet jak nie masz mikrofonu.
Dwa warunki
1. Kultura osobista
2. Gardzisz WSZELKIMI(!) oszustwami (pot. czitami/cheatami)
A tutaj mój przewodnik.
Dwa warunki
1. Kultura osobista
2. Gardzisz WSZELKIMI(!) oszustwami (pot. czitami/cheatami)
A tutaj mój przewodnik.
- 10
Elo onlinowe świry!
Red Dead Online już dostępne i pewnie wiele osób się jara... ja również wziąłem tryb multi na tapetę, ale pod innym kątem - z Wiresharkiem w tle ;)
Gracze #gtaonline wiedzą, że największą patologią gry są cheaterzy, wiszenie w chmurach, niestabilne połączenia itp. Wynika to z zastosowanej architektury gry: P2P - każdy gracz musi połączyć się z każdym, gra nie odbywa się na serwerach Rockstara.
Rozwiązanie to jest tanie bo
Red Dead Online już dostępne i pewnie wiele osób się jara... ja również wziąłem tryb multi na tapetę, ale pod innym kątem - z Wiresharkiem w tle ;)
Gracze #gtaonline wiedzą, że największą patologią gry są cheaterzy, wiszenie w chmurach, niestabilne połączenia itp. Wynika to z zastosowanej architektury gry: P2P - każdy gracz musi połączyć się z każdym, gra nie odbywa się na serwerach Rockstara.
Rozwiązanie to jest tanie bo
źródło: comment_9LGb0MelDpc1Plbjr62dWT3l6jQxxYsP.jpg
Pobierz@Gr888: bitcoin!:D
@Gr888: Tutaj masz poradnik jak zarabiać w GTA Online https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1066511607 oraz zapraszam do naszej ekipy https://tplc.qrix.eu
Pytanie odnosnie #gtav online.
Mam juz 16 lvl, ale w moim domu jak chce zaplanowac napad to pokazuje sie ze musze miec conajmniej 12lvl... Tak samo jak zadzwonie do Lestera to np mam zablokowana opcje dostepna od 12 czy 15 lvl mimo ze mam wyzszy. Co robie nie tak, ze gra nie wykrywa mojego poziomu?
@Qrix Pozwole sobie zawolac
Mam juz 16 lvl, ale w moim domu jak chce zaplanowac napad to pokazuje sie ze musze miec conajmniej 12lvl... Tak samo jak zadzwonie do Lestera to np mam zablokowana opcje dostepna od 12 czy 15 lvl mimo ze mam wyzszy. Co robie nie tak, ze gra nie wykrywa mojego poziomu?
@Qrix Pozwole sobie zawolac
- 2
@GlobalEliteShop: jak dobrze kojarzę (a było to 3,5 roku temu :D) to musisz do Lestera najpierw pojechać. Masz go zaznaczonego na mapie zielonym L (nie, to nie misja dla kiboli Legii xD). Tam jest cutscenka i... potem już można śmigać napady. Z tego co pamiętam to grasz z jednym ziomkiem. Niech tylko jedna osoba kupi ten apartament, szkoda hajsu na niego.
Wbrew pozorom napady nie są najlepszym sposobem zarobku, ale
Wbrew pozorom napady nie są najlepszym sposobem zarobku, ale
- 0
@Pietter: pożądany efekt to zaliczenie napadu skoro został wykonany + wypłata za wykonanie napadu lub brak wypłaty jeśli napad nie został ukończony pomyślnie. Wtedy się nie opłaca bo trzeba przygotowania robić od zera
- 0
@WEPALGUME: mod, podmieniony model samochodu.
To jest mod na jednym z serwerów role play w fiveM czyli multiplayer GTA 5.
Jeśli myślicie że RDR2 zrobił szum w branży gier to wyobraźcie sobie co by się odjaniepawliło gdyby Rockstar zapowiedział kolejną część tego
#rockstar #gry #gtav #reddeadredemption #reddeadredemption2 #bully
#rockstar #gry #gtav #reddeadredemption #reddeadredemption2 #bully
źródło: comment_pIYP4KMfGUW7az30si8ughuOHYzicrH6.jpg
Pobierz@Multigatawny: Stałoby się dokładnie to samo, cy przy pierwszej części. Czyli nic. Kolejna gra o której nikt nigdy nie słyszał.























Grand Theft Auto V + Zestaw początkującego kryminalisty - 59 zł
Grand Theft Auto V + Zestaw początkującego kryminalisty + karta Great White Shark - 79 zł
Grand Theft Auto V + Zestaw początkującego kryminalisty + karta Whale Shark - 124 zł
Grand Theft Auto V + Zestaw początkującego kryminalisty + Megalodon Shark - 169 zł
źródło: comment_uTLh6orA2KdtJYBYqZjNiplTQZvZFfZL.jpg
Pobierz@agent_resistance: to jest GTA, tego nie trzeba śledzić.
W Rockstarze ktoś puści bąka i wszystkie portale branżowe podają informacje, że śmierdzi.
No śmieszny przykład ale serio, gdyby wyszło to byś wiedział.
@LucaJune: 2 lata temu było 8 grudnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)