Lepszej oferty na GTA V nigdy nie było i nigdy nie będzie, pozdrawiam.

Grand Theft Auto V + Zestaw początkującego kryminalisty - 59 zł
Grand Theft Auto V + Zestaw początkującego kryminalisty + karta Great White Shark - 79 zł
Grand Theft Auto V + Zestaw początkującego kryminalisty + karta Whale Shark - 124 zł
Grand Theft Auto V + Zestaw początkującego kryminalisty + Megalodon Shark - 169 zł
janushek - Lepszej oferty na GTA V nigdy nie było i nigdy nie będzie, pozdrawiam. 

...

źródło: comment_uTLh6orA2KdtJYBYqZjNiplTQZvZFfZL.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav
Za ile mogę kupić najtaniej gta na steamie? Znalazłem za 60 zł ale tylko social club
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem mały, chce zagrać w GTA które mam na steamie i podczas próby logowania na social club okazuje się ze nie pamietam jaki mail miałem założony. Próbowałem już chyba z 5 ale żaden nie działa, wyskakuje komunikat ze to konto nie jest przypisane z tym kontem Steam. Da się jakoś przypomnieć e-mail do danego konta steam na social clubie? #gry #steam #gtav
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#gtaonline #gtav Mam już przegrane te kilkadziesiąt godzin w online więc parę słów ode mnie. W tak fajna a jednoczesnie tak zła grę dawno nie grałem. Serio, bawię się przednio z kolegami robiąc napady, grając w sumo czy nawet robiąc zwykle dostawy. Wielki dopracowany świat gdzie w każdym zakątku jest co robić, każdy znajdzie coś dla siebie. Mnóstwo aut, ulepszen i sposobów na zarabianie gotówki. A sama ekonomia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shymon80: Gra nie sprawdza skąd przyszła wiadomość, po prostu łyka jak pelikan. Jeżeli wysyłasz pakiet informacji, że w miejscu każdego gracza ma miejsce eksplozja... Serwer to bierze i tworzy eksplozję.

Dzbany z Rockstara jedynie weryfikują ile masz kasy XD. Żeby było śmieszniej ostatni czit na hajs polegał na tym, że wysyłałeś info do "serwera", że dostałeś rekompensatę od twórców. Kek.
  • Odpowiedz
Mam problem z pograniem na FiveM :((((

Mianowicie gdy gram w GTA Online gra chodzi normalnie, mogę grać bez żadnych problemów, ale gdy odpalam FiveM i wejdę na serwer to wyrzuca po czasie od 3 do 30 minut.
Gra się crashuje i wyrzuca na moment nawet discorda.
Poniżej wysyłam błędy które wyskakiwały (młodszy brat wyrwał mi prtsc dlatego robione aparatem, z góry przepraszam)
Powiem jeszcze tylko że gram na najniższych ustawieniach graficznych po mimo że na
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Da się wyrzucić, pozbyć się broni że swego ekwipunku w #gtav ? Czy to co kupimy już na zawsze jest nasze? Chcę wyrzucić kilka broni na stałe bo ich nie chce. Jak to zrobić? #gry #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elo onlinowe świry!
Red Dead Online już dostępne i pewnie wiele osób się jara... ja również wziąłem tryb multi na tapetę, ale pod innym kątem - z Wiresharkiem w tle ;)
Gracze #gtaonline wiedzą, że największą patologią gry są cheaterzy, wiszenie w chmurach, niestabilne połączenia itp. Wynika to z zastosowanej architektury gry: P2P - każdy gracz musi połączyć się z każdym, gra nie odbywa się na serwerach Rockstara.
Rozwiązanie to jest tanie bo
Qrix - Elo onlinowe świry!
Red Dead Online już dostępne i pewnie wiele osób się jara...

źródło: comment_9LGb0MelDpc1Plbjr62dWT3l6jQxxYsP.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mam 2mln $ w co najlepiej zainwestować żeby w miarę szybko zarabiać kasę? Bunkier? Słyszałem że są jakieś misje z sprowadzaniem aut i na tym się sporo zarabia. Jak to działa i serio jest to opłacalne? I jaki garaż mam kupić zebym mógł tę misję robić #gtav #gtaonline
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie odnosnie #gtav online.
Mam juz 16 lvl, ale w moim domu jak chce zaplanowac napad to pokazuje sie ze musze miec conajmniej 12lvl... Tak samo jak zadzwonie do Lestera to np mam zablokowana opcje dostepna od 12 czy 15 lvl mimo ze mam wyzszy. Co robie nie tak, ze gra nie wykrywa mojego poziomu?
@Qrix Pozwole sobie zawolac
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GlobalEliteShop: jak dobrze kojarzę (a było to 3,5 roku temu :D) to musisz do Lestera najpierw pojechać. Masz go zaznaczonego na mapie zielonym L (nie, to nie misja dla kiboli Legii xD). Tam jest cutscenka i... potem już można śmigać napady. Z tego co pamiętam to grasz z jednym ziomkiem. Niech tylko jedna osoba kupi ten apartament, szkoda hajsu na niego.

Wbrew pozorom napady nie są najlepszym sposobem zarobku, ale
  • Odpowiedz
@Pietter: pożądany efekt to zaliczenie napadu skoro został wykonany + wypłata za wykonanie napadu lub brak wypłaty jeśli napad nie został ukończony pomyślnie. Wtedy się nie opłaca bo trzeba przygotowania robić od zera
  • Odpowiedz