@diagnoza: Tak oglądałem Porch z zaciekawieniem, co Eddie zepsuje (bo zwykle w czasie części instrumentalnej jakoś rozrabia). No i już myślałem, że nic nie zrobi, kiedy po piosence zerwał coś wiszącego na suficie i rzucił w p---u. ;)
  • Odpowiedz
@Krzysiek1203_88: Tej nowej EPki nie słuchałem jeszcze, będę musiał obczaić w najbliższym czasie.

Niestety obecnie mam problemy z organizowaniem sobie nowej muzyki bo mediafire na którym znajdowały się petabajty fajnej muzyki kasuje linki :<
  • Odpowiedz