Wpis z mikrobloga

@rstyle: nie, ale teraz rozbawiłeś :) Zwyczajnie nie rozumiem takiego podejścia, no ale może ja to płytki jestem ;) Podobnie można mówić o wielu zespołach które coveruje cała masa zespołów na świecie, i całe szczęście że nikt się nie spina że "świętokradztwo" bo nie usłyszałbym całej masy kultowych kawałków w nowych aranżacjach. No ale ok, uderzyłeś w ego, masz mnie! ;)
@iniekcja:może dlatego że to jedna z ich bardziej znanych piosenek. Nie wiem, to jeden z kawałków z naszego repertuaru i nigdy się nad nim nie zastanawiałem. Wiem że na koncertach jest przy nim mega rozpiździel i pozytywna atmosfera, ludzie znają i śpiewają tekst a chyba o to chodzi :) Na pewno z niego nie zrezygnujemy, mimo że nie jest może najoryginalniejszy na świecie :)
@Andrew1706: Nie używał tych emotikonek, bo szkoda mi patrzeć na mechanizmy obronne ekscytującego się swoimi koncertami faceta. Gościu, śmieję się tylko z tekstów typu "gram na koncertach" i tym podobnych.

@iniekcja: mało? Nie było jakiś tłumów jak na sonisphere (genialny, wręcz cudowny koncert Huntera!), ale trochę ludu było. Choć byłem pewien, że będzie więcej... Jezu, broń Boże nie zmuszaj nikogo do coverowania innych piosenek - już wystarczy, że jedna jest