No to więc porzucilem jakieś dwa miesiące temu #googlechrome #chrome na rzecz #brave #przegladarki
Jestem bardzo zadowolony zarówno na maku jak i iphone. Jedyne czego mi bardzo brakuje to genialnego #googlediscover z chroma.
#googlenews to nie to samo, a subskrypcja rss w brave czy fiddly też nie daje takiego poziomu dopsdowania.
Jak żyć i co robić żeby zapomnieć o discover?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qwelukasz: w tym to nie pomogę, bo z tego wbudowanego w Brave feedu nie korzystam. Ogólnie to Brave ma parę rzeczy niewystarczająco rozwiniętych (nie wiem jak jest teraz, ale ja na przykład miałem spore problemy z synchronizacją między urządzeniami).
  • Odpowiedz
Po latach uzywania Google News jako glownego agregatora interesujacych tresci, o tyle fajne, ze dawanie uzytkownikowi mozliwosci odrzucania strumieni ze zrodel o watpliwej reputacji, to naprawde dobra rzecz. Korzystalem z owych czarnych list dla domen, czy nawet poszczegolnych tematow przez cale lat, az do dzisiaj, gdy Google wprowadzilo update i juz dluzej nie mozna sobie po prostu czarnolistowac.

Co czwarta tresc z duzych hubow informacyjnych, m.in. BBC. Tone w gownie.

Ratujcie.

#
KomentatorTramwajowy - Po latach uzywania Google News jako glownego agregatora intere...

źródło: comment_1638112391XlsUdzcH25xwhVK2xlXMbg.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach