@Deykun: nie no, ja nawet lubię tego typu absurdalny i lekko flegmatyczny humor jak jego (w przeciwieństwie do hałaśliwych i krzykliwych). Chociaż nie ukrywam, że przed czasem nagrań na youtube całkowicie inaczej sobie wyobrażałem autora "Dużej ilości naraz psów":)
  • Odpowiedz
@xann: dla mnie wielkiego fanboya Godzilli to było rozczarowanie, ale innym się podobało. I faktycznie za mało Godzilli w Godzilli.
  • Odpowiedz
#siekierates #film #godzilla #godzilla2014 #kino #r--------l BEZ SPOILERÓW

Od kiedy tylko usłyszałem że ma powstać reboot Godzilli wiedziałem, że jest na co czekać, apetyt zaostrzyło to że newsy mówiły, że ma on być zrobiony 'na poważnie'. I z rozmachem. Z dużym rozmachem.

To jedna z tych produkcji, którą w wiadomościach na fllmwebie nie nazywano po prostu filmem tylko widowiskiem. I słusznie bo
SiekYersky - #siekierates #film #godzilla #godzilla2014 #kino #r--------l BEZ SPOILER...

źródło: comment_Dw32B9I0DVGzlWrhK3or5nwmeUdn9SYK.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A propopo nowa #godzilla kiedyś widziałem fragment Godzilli na jedynce, gdzie biła się ona z czymś pokroju osy? Może ktoś zna tytuł? Film wyglądał na raczej nowocześniejszy.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prof_dr_hab_n_med: może taki, że dzieciak, który siedzi za twoimi plecami i marudzi, że się nudzi, że nie rozumie filmu a stary mu czyta na głos napisy i w-----a wszystkich dookoła aż jakiś inny Mirek wstanie i zrobi maniane na pół sali, że filmu nie może oglądać?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@takasobie: Dobra ale to jest Godżilla. Nie można zrobić filmu o Godzilli bez cholernej Godzilli. Wstęp 20 minut, wprowadzenie aktorów a później powinna być od początku do końca rozpierducha na maska, walące się budynki, wybuchające atomówki, spadające helikoptery i tonące okręty. Przez cały film powinny przeplatać się nawzajem dwie sceny dwie : Godzilla rozwalająca miasto oraz ludzie uciekajacy przed godzilla.
  • Odpowiedz
@repiv: Mam bardzo podobne odczucia. Trudno mnie zawieść jeśli idzie o kino tego rodzaju, a Edwardsowi się udało. Spodziewałem się, że będę bawił się równie dobrze albo nawet lepiej jak na "Pacific Rim". A tu klops.

Za mało Godzilli na ekranie, bohaterowie słabi, wojsko durne, plan zabicia potworów - dziecko w przedszkolu pewnie by lepszy opracowało. Dobrze, że nie zepsuli samego Godzilli i wygląda zacnie.

@takasobie: To nie
  • Odpowiedz
#film #godzilla

eyyo mirasy był ktoś na Godzilli 3D? bo w moim jedynym 'kinie' w okolicy wyświetlają tylko trójwymiarowe projekcje :CCC a mam złe wspomnienia z 3D bo te pazerne robaki oszczędzają jak się da na lampach w projektorze i obraz na Hobbicie był ciemny jak przyszłość polski.

Jakie wrażenia z 3D?

ps to ja kiedy zobaczyłem, że nie ma 2D
SiekYersky - #film #godzilla

eyyo mirasy był ktoś na Godzilli 3D? bo w moim jedynym ...

źródło: comment_mdEpCCzBDL2BvX0bPyQLi6R3tJNXVTvC.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w okularach już trochę tak


@Front: no właśnie o to chodzi. Kina oszczędzają na projektorach i specjalnie przyciemniają obraz... I jak są ciemniejsze sekwencje to słabo to widać
  • Odpowiedz