#pokazpulpit #gnome #gnome3 Zawsze byłem zniechęcony do Gnome3, ale na Ubuntu Gnome zajebiście to działa. #dobranoc #tylkonocny
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Wyrewolwerowanyrewolwer: trzeba zacząć od tego że w tym gównie nie ma za grosz funkcjonalności
- 0
@InzMovi: To już bym przebolał. Pod super szybki dostęp do okien i pulpitów + schludne okna jakoś dają radę, ale cała ta reszta...
Dodatkowo niektórych może denerwować mała ilość (a raczej brak możliwości) jakiejkolwiek personalizacji poza zmianą tapety i ekranu blokowania.
Dodatkowo niektórych może denerwować mała ilość (a raczej brak możliwości) jakiejkolwiek personalizacji poza zmianą tapety i ekranu blokowania.
Na KDE zawsze używałem KSnapshot. Był bardzo fajny. Teraz na Ubutnu brakuje mi czegoś w tym stylu, szczególnie robienie zrzutu z zaznaczonego obszaru i szybkie kopiowanie do schowka. Co polecacie?
#linux #ubuntu #kde #gnome #screenshot #scrot #shutter #screenshooter #ksnapshot
#linux #ubuntu #kde #gnome #screenshot #scrot #shutter #screenshooter #ksnapshot
@zakopywywacz: screencloud
- 2
@zakopywywacz. A domyślne „Shift + Print Screen”?
konto usunięte via Android
- 3
- 0
@Attrazione: tam nie ma jakiejś opcji w ustawieniach? Bo na przykład w Ubuntu to mniej więcej 5 sekund grzebania w "Unity Tweak Tool"
9
GNOME dalej zatrudnia stazystów z myślą o programie LGBT
Utrata płynności finansowej to nie jest chyba żaden problem dla projektu GNOME.
z- 6
- #
- #
- #
- #
Fundacja GNOME bez pieniędzy, pogrążona przez koszty feministycznego i queerowskiego projektu.
http://www.dobreprogramy.pl/Fundacja-GNOME-bez-pieniedzy-pograzona-przez-koszty-feministycznego-i-queerowskiego-projektu,News,53638.html
#linux #gnome
http://www.dobreprogramy.pl/Fundacja-GNOME-bez-pieniedzy-pograzona-przez-koszty-feministycznego-i-queerowskiego-projektu,News,53638.html
#linux #gnome
@tockar: jest na głównej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@frankek: ale ty szanuj tag #linux chyba że chcesz być na wielu #czarnolisto bo wołasz tyle osób o jakieś pierdoły
- 2
@buuba: brak kasy na funkcjonowanie fundacji GNOME przez resztę roku to jakaś pierdoła? DODAJ MNIE NA CZARNA I NIE SRAJ
702
GNOME przerżnęło całą swoją kasę na program pomagający mniejszościom seksualnym!

Tak to jest, gdy zarząd używa organizacji do propagowania prywatnych poglądów politycznych, zamiast zajmować się tym do czego został powołany (czyli troszczyć się o użyteczność oprogramowania).
z- 183
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
#archlinux #kde goes #ubuntu #gnome z serii #pokazpulpit - jeszcze troche pracy to wymaga (paski są okropne :P) ale idea słuszna!
źródło: comment_VzgB1XGpXW87BeJpisgGsymr4Pm0VnTZ.jpg
Pobierz@smsrampage: ubuntu hardy heron :D
@raj: Jeden lubi ogórki, a drugi ogrodnika córki :)
- 1
- 0
@FriPuc: opcji konfiguracji jest mniej niż w kde, ale na razie z wykorzystaniem wtyczek https://extensions.gnome.org/ nic mi nie brakuje
- 0
@psi-nos: Po trochu wszystkiego :) Przede wszystkim klasyczny pasek z uruchomionymi programami, ikon w trayu, okrojone aplikacje (szczególnie nautilus). Wiem że większość rzeczy da się zastąpić wtyczkami, ale jest różnie z ich kompatybilnością i możliwościami konfiguracji :| Ostatnio używam Cinnamona i ma to wszytko to Gnome 3 + świetne aplikacje i ogromne możliwości konfiguracji.
@detektor_szczescia: windows 8
Komentarz usunięty przez moderatora
17
Jeśli zastanawiacie się dlaczego Gnome od jakiegoś czasu schodzi na psy...
... to tutaj macie prawdopodobną odpowiedź :) (albo symptom tej samej choroby)
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
https://extensions.gnome.org/extension/584/taskbar/
Używa ktoś tego rozszerzenia? Da się w nim zrobić normalny dolny panel z nazwami okien, a nie same ikony? Wydaje mi się że miałem tak kiedyś, a teraz na Archu nie widzę takiej opcji :|
#pytanie #linux #gnome
Używa ktoś tego rozszerzenia? Da się w nim zrobić normalny dolny panel z nazwami okien, a nie same ikony? Wydaje mi się że miałem tak kiedyś, a teraz na Archu nie widzę takiej opcji :|
#pytanie #linux #gnome
- 1
@Ziemeck: jak kto lubi.. mnie się podoba, chociaż trzeba się momencik przyzwyczaić. Jak posiedzę 2 dni w gnomie to się później w windzie wkurzam, że jest.. nieintuicyjny
Po 2 latach zdrady z windą, wracam na Linucha.
Linuksowy steam troche mnie do tego popchnął, większość moich gier lata na pingwinie.
Tylko pozostał dylemat, 5-6 lat śmigałem na Debianie, pod koniec przygody z Linuksem działałem na Archu i nie wiem na który się zdecydować.
Okienka
Linuksowy steam troche mnie do tego popchnął, większość moich gier lata na pingwinie.
Tylko pozostał dylemat, 5-6 lat śmigałem na Debianie, pod koniec przygody z Linuksem działałem na Archu i nie wiem na który się zdecydować.
Okienka
konto usunięte via iOS
- 0
@nawri: jak nie lubisz się męczyć z aktualizacjami niepasującymi do siebie, to lepeij debian
KDE z tego co wiem ponoć chodzi szybciej od GNOME 3, ale sprawdzałem to dawno temu i nie wiem, czy poprawili GTK3
ale jak wolisz oszczędzać zasoby, to LXDE
KDE z tego co wiem ponoć chodzi szybciej od GNOME 3, ale sprawdzałem to dawno temu i nie wiem, czy poprawili GTK3
ale jak wolisz oszczędzać zasoby, to LXDE
konto usunięte via Android
- 1
@nawri: unity albo xfce














#linux #gnome #informatyka