Po 6 latach, to mój ostatni dzień pracy :D Ruszamy w podróż 2 września!
A tym czasem, instalujcie apkę c:geo i odkrywajcie!
http://podroze.gazeta.pl/podroze/56,114158,23781087,podrozuja-po-calym-swiecie-i-znajduja-miejsca-o-ktorych.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Podroze

















#geocaching #opencaching
źródło: comment_sJ3StKQRr8H6riiJKW23wCpayKmnY8GL.jpg
Pobierz