Czy tylko ja mam tak, że otwierając jakieś znalezisko na #wykop w nowej karcie przeglądarki, raz się strona załaduje a raz nie? #firefox
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szumek: Sprawdzałem to. Słabe. Otwiera nowe okno i próbuje tłumaczyć stronę przez wrzucenie jej adresu do Google'a. Mnie interesuje takie tłumaczenie jak jest w Chromie. Klikam tłumaczenie i słowa na stronie w jednym języku zamieniają się na słowa w innym języku.
  • Odpowiedz
#opera #firefox #przegladarki ludziki, zainstalowałem Operę GX i chciałbym przerzucić ustawienia i zakładki z Firefoxa, ale Opera go nie wykrywa. Więc gdzie znajdę zapisane w plikach zakładki FF bo nigdzie nie widzę?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś może mi wyjaśnić co dzieje się z Firefoxem na #linux ? Od kilku tygodni mam po 5 crashy dziennie, a czasem więcej. Dzisiaj już dwa razy się wysypał. Wydaje mi się, że wersja na Windows była bardziej stabilna. Możecie potwierdzić?

#firefox #przegladarki #tangodown
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej mircy co za cholera z tym błędem reCaptcha 'Błąd: Co najmniej jeden nieprawidłowy parametr interfejsu API. Załaduj stronę ponownie.' Kombinuję już ze wszystkim, różne przeglądarki, różne komputery, czytałem w necie nawet żeby próbować przez VPN i nadal ten sam błąd. Na wszystkich stronach wymagających reCaptcha jest ten sam błąd.
#windows10 #windows #pcmasterrace #kiciochpyta #firefox #chrome
newerty - Ej mircy co za cholera z tym błędem reCaptcha 'Błąd: Co najmniej jeden niep...

źródło: comment_1588525234cerAgs9C8uMkKyr0qaBNDd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gurwa co się odpapieża od kilku dni
jak otwieram jakiś link w nowej karcie to się nie ładuje tylko muszę wejść zaznaczyć adres w pasku klinkąć enter i dopiero wtedy się włącza


a jak po prostu klikam w link to często nie reaguje i muszę kliknąć drugi raz i wtedy dopiero wchodzi

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki taki mam problem z Lockwise Firefoxa. Niepotrzebnie to wprowadzili. Chcę usunąć WSZYSTKIE hasła, które mam tam zapisane. Nie da się. Macie jakiś pomysł? W necie porady są dotyczące starszych wersji (ja mam najnowszą, 75).

Rozważam tez opcję "Odświeżenia" (https://support.mozilla.org/pl/kb/przywracanie-domyslnych-ustawien-firefoksa), gdyż chce po prostu usunąć swoje dane na tym kompie (a hasła na czele), ale mi tu pisze, że haseł nie usunie.

#firefox #przegladarki #internet
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach