Czy tylko ja mam tak, że otwierając jakieś znalezisko na #wykop w nowej karcie przeglądarki, raz się strona załaduje a raz nie? #firefox
wpisy
Najnowsze
Archiwum

Misiakk
- 2
konto usunięte
- 0
@Misiakk: też tak mam
zrobiłam reinstall firefoxa i przestały pojawiać mi się ikonki. Kolejny reinstall nie pomógł. Ktoś wie jak to naprawić? #firefox #informatyka #kiciochpyta
źródło: comment_1588863125UrB6OJr9ni42uqcFJEqc67.jpg
Pobierz@nimompojeciacorobie: wywal ustawienia Firefoxa, poszukaj w dokumentach albo appdata, w google możesz sprawdzić gdzie są dane wszystkie tego programu
- 0
@zartos: dzięki
Number two :) https://www.techradar.com/news/microsoft-edge-burns-past-firefox-now-worlds-second-most-popular-browser
Będą jaja jak Edge-chromium zaoraz Chroma :)
#microsoft #google #przegladarki #chrome #firefox
Będą jaja jak Edge-chromium zaoraz Chroma :)
#microsoft #google #przegladarki #chrome #firefox
- 2
@Student_AWAS: :-) Sam lecę na Canary na swoich sprzętach. Integracja z O365 / AAD jest genialna
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Student_AWAS: Edge rządzi
- 1
Znacie dodatek, który pozwoli w Firefoksie tłumaczyć w locie strony tak jak w Chromie przy użyciu Google Translate?
#firefox #przegladarki #informatyka
#firefox #przegladarki #informatyka
- 0
@szumek: Sprawdzałem to. Słabe. Otwiera nowe okno i próbuje tłumaczyć stronę przez wrzucenie jej adresu do Google'a. Mnie interesuje takie tłumaczenie jak jest w Chromie. Klikam tłumaczenie i słowa na stronie w jednym języku zamieniają się na słowa w innym języku.
- 1
@Zashi: Ja używam tego: https://greasyfork.org/en/scripts/391935-inject-google-translate-widget
Jest tylko małe ale..
Działa automatycznie na danej domenie po zezwoleniu na tłumaczenie
https://i.imgur.com/lDTm7v3.jpg
Pojawia się belka u góry google translate.
https://i.imgur.com/pjPo2uv.jpg
Generalnie jest ok jak odwiedzasz te same strony.
Jest tylko małe ale..
Działa automatycznie na danej domenie po zezwoleniu na tłumaczenie
https://i.imgur.com/lDTm7v3.jpg
Pojawia się belka u góry google translate.
https://i.imgur.com/pjPo2uv.jpg
Generalnie jest ok jak odwiedzasz te same strony.
- 0
#opera #firefox #przegladarki ludziki, zainstalowałem Operę GX i chciałbym przerzucić ustawienia i zakładki z Firefoxa, ale Opera go nie wykrywa. Więc gdzie znajdę zapisane w plikach zakładki FF bo nigdzie nie widzę?
Jak wyłączyć generowanie haseł przy logowaniu w firefox? #firefox
@dr_gorasul: taśmą zaklej
- 4
@dr_gorasul: Odpowiedź znajdziesz w lewym dolnym rogu zamieszczonego zrzutu ekranu.
- 1
@look997:
EDYCJA: minimalne wymagania dla Firefoksa to 2 GB RAM-u: https://www.mozilla.org/en-US/firefox/73.0/system-requirements/
systemd-run --scope -p MemoryLimit=666MB firefox — ale wiedz, że przy dzisiejszym Internecie z setkami frameworków JavaScriptu do wszystkiego i wszędzie te 1.5 GB to jest jednak absolutne minimum, żeby przeglądarka była używalna… Ona tego RAM-u nie zjada dla zabawy.EDYCJA: minimalne wymagania dla Firefoksa to 2 GB RAM-u: https://www.mozilla.org/en-US/firefox/73.0/system-requirements/
- 2
@Althorion: Jakiś błąd. Jak usunąłem "MB" to zadziałało. (chyba)
- 5
76.0
Firefox Release
May 5, 2020
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/76.0/releasenotes/
#mozilla #firefox #przegladarki
Firefox Release
May 5, 2020
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/76.0/releasenotes/
#mozilla #firefox #przegladarki
źródło: comment_1588687434hhxeOtEJN011u6oL9NT8kH.jpg
Pobierz- 0
Ktoś może mi wyjaśnić co dzieje się z Firefoxem na #linux ? Od kilku tygodni mam po 5 crashy dziennie, a czasem więcej. Dzisiaj już dwa razy się wysypał. Wydaje mi się, że wersja na Windows była bardziej stabilna. Możecie potwierdzić?
#firefox #przegladarki #tangodown
#firefox #przegladarki #tangodown
Mi działa bardzo dobrze. Nie potwierdzam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomosano: zobacz czy jesteś w stanie wywołać freeze naciskając któryś z klawiszy F1-F12 (nie pamiętam który). Podobno dość znany błąd.
- 0
Ej mircy co za cholera z tym błędem reCaptcha 'Błąd: Co najmniej jeden nieprawidłowy parametr interfejsu API. Załaduj stronę ponownie.' Kombinuję już ze wszystkim, różne przeglądarki, różne komputery, czytałem w necie nawet żeby próbować przez VPN i nadal ten sam błąd. Na wszystkich stronach wymagających reCaptcha jest ten sam błąd.
#windows10 #windows #pcmasterrace #kiciochpyta #firefox #chrome
#windows10 #windows #pcmasterrace #kiciochpyta #firefox #chrome
źródło: comment_1588525234cerAgs9C8uMkKyr0qaBNDd.jpg
Pobierz@newerty: a Windows oryginalny? czy kms wpieprzyłeś?
- 0
@Harmideron: oryginalny, już znalazłem rozwiązanie w necie które działa. Cała masa ludzi ma z tym problem po ostatniej aktualizacji windowsa 10. W załączniku instrukcja dla potomnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1588549695QxhUZJZwujjCX0B2lg0MVl.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Już jest ponad 54k i rośnie ciągle
źródło: comment_1588453726o70mEni9r6p2MzSZZjhFtv.jpg
Pobierz- 1
- 1
@johnymielony69: Niby tak, ale chciałem sobie wpiąć nextdns, żeby cieszyć się statystykami :)
- 1
@krystian3w dzięki
- 4
gurwa co się odpapieża od kilku dni
jak otwieram jakiś link w nowej karcie to się nie ładuje tylko muszę wejść zaznaczyć adres w pasku klinkąć enter i dopiero wtedy się włącza
a jak po prostu klikam w link to często nie reaguje i muszę kliknąć drugi raz i wtedy dopiero wchodzi
jak otwieram jakiś link w nowej karcie to się nie ładuje tylko muszę wejść zaznaczyć adres w pasku klinkąć enter i dopiero wtedy się włącza
a jak po prostu klikam w link to często nie reaguje i muszę kliknąć drugi raz i wtedy dopiero wchodzi
- 14
Już niedługo wygenerujesz tymczasowego maila jednym kliknięciem podczas wypełniania formularza. Private Relay od Mozilli:
https://sekurak.pl/juz-niedlugo-wygenerujesz-tymczasowego-maila-jednym-kliknieciem-podczas-wypelniania-formularza-private-relay-od-mozilli/
#sekurak #technologia #mozilla #firefox #ciekawostki
https://sekurak.pl/juz-niedlugo-wygenerujesz-tymczasowego-maila-jednym-kliknieciem-podczas-wypelniania-formularza-private-relay-od-mozilli/
#sekurak #technologia #mozilla #firefox #ciekawostki
źródło: comment_158843679536pIsyTxDvzlitJxuKRQ1Z.jpg
PobierzAd Blockery zamieniają się w AdWare.
Mi ABP Ad Block Plus za każdym razem jak otwieram przeglądarkę otwiera okno o wsparcie. I od czasu do czasu przy kliknięciu dowolnego linka.
A do tego śledzą co robisz równie dobrze mogą sprzedać dane.
#przemyslenia #web #internet #firefox #chrome #c---------------a
Mi ABP Ad Block Plus za każdym razem jak otwieram przeglądarkę otwiera okno o wsparcie. I od czasu do czasu przy kliknięciu dowolnego linka.
A do tego śledzą co robisz równie dobrze mogą sprzedać dane.
#przemyslenia #web #internet #firefox #chrome #c---------------a
@masz_fajne_donice: ublock origin na firefox zero problemow
- 0
- 0
Mirki taki mam problem z Lockwise Firefoxa. Niepotrzebnie to wprowadzili. Chcę usunąć WSZYSTKIE hasła, które mam tam zapisane. Nie da się. Macie jakiś pomysł? W necie porady są dotyczące starszych wersji (ja mam najnowszą, 75).
Rozważam tez opcję "Odświeżenia" (https://support.mozilla.org/pl/kb/przywracanie-domyslnych-ustawien-firefoksa), gdyż chce po prostu usunąć swoje dane na tym kompie (a hasła na czele), ale mi tu pisze, że haseł nie usunie.
#firefox #przegladarki #internet
Rozważam tez opcję "Odświeżenia" (https://support.mozilla.org/pl/kb/przywracanie-domyslnych-ustawien-firefoksa), gdyż chce po prostu usunąć swoje dane na tym kompie (a hasła na czele), ale mi tu pisze, że haseł nie usunie.
#firefox #przegladarki #internet
- 0
@chud: https://support.mozilla.org/pl/kb/jak-edytowac-lub-usuwac-dane-logowania-w-firefox-lockwise-desktop
Do haseł polecam Bitwarden.
Do haseł polecam Bitwarden.
























