Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
źródło: Zrzut ekranu (1369)
Pobierz- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: 1000002264
Pobierz- 8

@lepaq: złoto XD
źródło: 1000052144
Pobierz- 0
Te nażarte kotki z Madrytu łatwo ograć ;p nawygrywali i najchętniej to by się położyli z myślą, że inni też są tak nażarci jak oni ;p łatwo się gra na taki Madryt #mecz #pilkanozna #realmadryt #fcbarcelona
@Kostor95: coś w tym jest, jedynymi którzy widać, że mają jeszcze na coś apetyt to Jude i młody Asencio. Reszta wywalone na wszystko.
Te nażarte kotki z Madrytu łatwo ograć ;p nawygrywali i najchętniej to by się położyli z myślą, że inni też są tak nażarci jak oni ;p łatwo się gra na taki Madryt
@Kostor95: Moim zdaniem to raczej kwestia tego, że Perez powtórzył swój błąd a mianowicie chciał zrobić drugich galacticos i drugi raz mu nie wyszło.
A ja dziś zamiast gotować Real, to im odpuszczę. Finał fajny był, momenty i emocje były. Na ceremonii zachowali się elegancko i respekt pokazali. Nie mam zastrzeżeń.
Wygrany klasyk cieszy, ale widać było, że Real gra na trybie ekonomicznym i gdyby to był ligowy klasyk byłoby inaczej.
Mam wrażenie, że jechanie do Jeddah w środku sezonu źle się odbija na wszystkich. Żeby nie było że znowu z Getafe się Flick wyłoży jak z
Wygrany klasyk cieszy, ale widać było, że Real gra na trybie ekonomicznym i gdyby to był ligowy klasyk byłoby inaczej.
Mam wrażenie, że jechanie do Jeddah w środku sezonu źle się odbija na wszystkich. Żeby nie było że znowu z Getafe się Flick wyłoży jak z
źródło: temp_file7698090986171822202
PobierzWygrany klasyk cieszy, ale widać było, że Real gra na trybie ekonomicznym i gdyby to był ligowy klasyk byłoby inaczej.
@Rzewliwy_wykolejeniec: oglądałeś ligowy klasyk?
#fcbarcelona Ja tylko zwrócę uwagę na fakt, że przez to jak rozbiliśmy piłkarsko Real, ludzie szybko zapomną, jak ta mierda faworyzowała ich sędziowaniem, oszczędzając Camavingę i męczennika w sytuacjach, gdzie normalny sędzia sprzedałby im po drugiej żółtej bez zastanowienia (tak, za faul taktyczny łapami i stempel na achillesie kartki się ewidentnie należały). A najlepszy w tym wszystkim jest fakt, że madrycka reżimówka nawet się nie zająknie ile razy ten pajac
źródło: temp_file881278803124884674
Pobierztylko zwrócę uwagę na fakt, że przez to jak rozbiliśmy piłkarsko Real, ludzie szybko zapomną, jak ta mierda faworyzowała ich sędziowaniem, oszczędzając Camavingę i męczennika w sytuacjach, gdzie normalny sędzia sprzedałby im po drugiej żółtej bez zastanowienia (tak, za faul taktyczny łapami i stempel na achillesie kartki się ewidentnie należały).
@SmadnyMnich: Barcelona wygrała mecz grając 1/3 takowego w 10 bo Wojtek jak Wojtek dostał czerwoną kartkę, wygrali 2 raz z
@Cztero0404: nie no ten sędzia jest zwyczajnie słaby, tu i tam var to pokazał.
Fakt jest taki, że ma niezła 'kolekcje' z czerwonymi dla piłkarzy Barcy
Fakt jest taki, że ma niezła 'kolekcje' z czerwonymi dla piłkarzy Barcy
Jest już w necie vod superpucharu Hiszpanii z pl komentarzem?
#mecz #laliga #fcbarcelona #realmadryt
#mecz #laliga #fcbarcelona #realmadryt
- 0
#stream #mecz #fcbarcelona
Gdzie można obejrzeć skrót całego wczorajszego mecz Barcelony z Realem, cały mecz w najprostszy sposób?
Gdzie można obejrzeć skrót całego wczorajszego mecz Barcelony z Realem, cały mecz w najprostszy sposób?
- 58
@AgentGecko: Kibice Realu, których znam: roszczeniowe banany z ego, kompletnie odklejone oskarki, którym "się należy". Oni zawsze oczekują obiektywizmu i sprawiedliwości jak coś nie idzie. Swojego klubu też nigdy nie skrytykują jak zaliczą wtopę, ewentualnie wyrzygają się na pojedynczych piłkarzy.
Powód jest bardzo prosty: oni i Barcelona ZAWSZE będą mieli źródełko pieniędzy w postaci LM, bo nigdy z niej nie wypadną. Jest to niewykonalne w La Liga na przestrzeni 38
Powód jest bardzo prosty: oni i Barcelona ZAWSZE będą mieli źródełko pieniędzy w postaci LM, bo nigdy z niej nie wypadną. Jest to niewykonalne w La Liga na przestrzeni 38
@AgentGecko: gość już r------ł w 2 akapicie, szukać tam tęgich głów XD
- 13
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: 1000002264
PobierzReal Madryt wyruchany w pysk przez Barcelonę! Powtarzam: Real Madryt wyruchany w pysk przez Barcelonę!
@AgentGecko: I to drugi raz w tym sezonie XD
źródło: GhH60kebQAA0-pH
Pobierz@MarekKellemen Okej, Real drugi, Barca piąta, ale kto mistrzem? Mam nadzieję że Valencia
- 12
Ogladam sobie Szklana Pulapke 2 a tu nagle na ekranie pojawia mi sie Wojciech Szczesny jako terrorysta pod rzadami pulkownika Stuarta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ilekroc ogladalem ten film to wiedzialem, ze morda tego typa kogos mi przypomina tylko nie wiedzialem kogo. Teraz juz wiem.
#film #kino #seriale #heheszki #mecz #pilkanozna #fcbarcelona
#film #kino #seriale #heheszki #mecz #pilkanozna #fcbarcelona
źródło: Screenshot 2025-01-13 02-24-19
Pobierz
źródło: Screenshot_20250113-020539
Pobierz@MarekKellemen: bez niego barca wyglada znacznie lepiej
XD jaki jasnowidz #mecz #fcbarcelona
źródło: IMG_20250113_020032
Pobierz@julia-kuterska: wystarczy śledzić jego karierę w reprezentacji by takie czary wywrozyc
@julia-kuterska: ja tez przewidzialem xd
źródło: 1000002264
Pobierz#mecz #fcbarcelona
To jest właśnie różnica jak grasz wychowankami. Dani Olmo po meczu całuję herb i pozdrawia kibicow, a równie dobrze za namową agenta i własnego interesu mógł wpędzić klub w tarapaty ekonomiczne jakby odszedł.Miał wszystkie karty na stole
To jest właśnie różnica jak grasz wychowankami. Dani Olmo po meczu całuję herb i pozdrawia kibicow, a równie dobrze za namową agenta i własnego interesu mógł wpędzić klub w tarapaty ekonomiczne jakby odszedł.Miał wszystkie karty na stole
- 63
Atmosferka w druzynie jest. Casado tez uwielbia Lewego. Robercik ma podejście do młodych ;)
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona























#mecz #fcbarcelona
źródło: Cupace20240706193218296
Pobierz