Machina Flicka znowu rozpedzona, szacun dla Hansiego że udało mu się ich zmotywować i tak szybko przygotować po finale. Przerwa świąteczna widać że dobrze im zrobiła, bo wróciła świeżość i ten kosmiczny pressing, oby tym razem powera starczyło na dłużej a najlepiej do końca sezonu
#fcbarcelona #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #fcbarcelona Jakby Yamal przeszedł przez nasz system szkolenia to na pierwszym treningu jakiś łysy Mariusz by go o--------l żeby nie kiwał tylko rozegrał do boku bo za duże ryzyko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lamine to już podchodzi pod znęcanie, wyluzuj bo obrońcy Betisu jakiś zbiorowy pozew do sądu puszczą xDD Niech mi jakiś vadryciak jeszcze raz powie ze bellingham lepszy xDD
#fcbarcelona #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach