GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOLAZOOOOOOOOOOOOOOOOO RAPHINHAAAAAAAAAAAAA 4-5
#fcbarcelona #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wystarczy żeby Wojtek został w bramce. Obstawiam, że przy tych niefortunnych wyjściach gdyby został też dałby radę - na kwadracie ma intuicję, ale przy wyjściach odwala Senegal.
  • Odpowiedz
Wchodzi legenda Di Maria, czyli Szczęsny leci na rekord xD Współczuje, chociaż.... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz #fcbarcelona
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach