#mecz #fcbarcelona #ligamistrzow

Przeglądam właśnie tabelę ligi mistrzów. Czy w dalszych rundach będzie miało znaczenie finalne miejsce w tabeli pomiędzy miejscem 1 a 8?
W tej chwili Barca ma 18 pkt, drużyna z 8 miejsca ma 13.
To znaczy, że niezależnie od wyniku Barca i tak ma pewny awans z topowej pozycji. To chyba warto wystawić Wojtka, żeby dał kolejny popis, no nie?

Dawno
cyconiusz - #mecz #fcbarcelona #ligamistrzow

Przeglądam właśnie tabelę ligi mistrzów...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grajox3: coś czuję, że jak Real rozkręci to w LM znowu pozamiatają. W La Liga juz mają idealną sytuację a przecież taki fatalny sezon. I widac, ze Mbappe i Belingham zaczęli łapać formę
  • Odpowiedz
Jak miałem 12 lat, to moim ulubionym zajęciem było strzelanie w vadryciaków z procy na wiśnie i czereśnie. Te owoce zostawiały ciężkie do wyprania ślady na ich białych koszulkach, co sprawiało że albo ich nie zakładali, albo uciekali jak mnie widzieli. Byłem pierwszym człowiekiem, który stworzył w Polsce strefę wolną od vadryciaków. Pamiętam że kiedyś matka jednego z nich mnie chciała dorwać, to przypadko trafiłem ją z wiśni prosto w łeb xDD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jesteś cenionym polskim bramkarzem

wychodzisz na mecz ligi mistrzów

od pierwszej akcji zapewniasz spokój drużynie

dobrze bronisz na linii i otwierasz grę

zapewniasz czyste konto drużynie

drużyna triumfuje w LM i notuje ważne 3 pkt
Vigonath - > jesteś cenionym polskim bramkarzem 
 wychodzisz na mecz ligi mistrzów 
 ...

źródło: 1000002764

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam obczaić X tego typa po wczorajszym meczu. Ciężko to ubrać w słowa. Tam musiało nieźle siąść na baniak. A podobno miał "papiery na duże granie" a skończył w japonii z problemami psychicznymi czy innym ptsd na słowo Barcelona. Niezły sztynks xD

https://x.com/GalsonHM?s=09

#mecz #meczyki #fcbarcelona #realmadryt
programista_wykopek - Polecam obczaić X tego typa po wczorajszym meczu. Ciężko to ubr...

źródło: temp_file8670050106902083739

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fcbarcelona jakaś mądra głowa mi wytłumaczy dlaczego mamy zapewnione top8 skoro zespoły 6pkt od nas mają jeszcze 2 mecze do rozegrania to moga być egzekwo a nawet taki brest może nas prześcignąć punktem jeżeli wyrżniemy się na atalancie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dejwor: zapewne opiera się to o założenie, że bilans bramkowy utrzyma się na mniej więcej podobnym poziomie. Barcelona, Atalanta i Liverpool mają najbardziej korzystne :)
  • Odpowiedz
@Kriten33 : Szkoda, takie mocne staty na próżno, bo Raphinha nie będzie mieć szans na ZP ze względu na kontrowersje, między innymi wczorajszą bójkę w tunelu i obrażanie kibiców :/

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Beeercik: przecież złota piłka to nagroda bez większego znaczenia. Nawet zwycięzcy jej nie odbierają na przykład najlepszy trener czy przedstawiciele najlepszego klubu
  • Odpowiedz
#fcbarcelona Ja bym po wczorajszym meczu poprosił o mema ze Szczęsnym który wbija się w Balde z podłożonym głosem o ogłuszeniu Karpia Pudziana.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakim cudem wy obarczacie Szczęsnego winą za te sytuacje z Balde? Balde nie dość, że złamał linie spalonego, to jeszcze nie dał Szczęsnemu wybić piłki. No i jakby Szczęsny nawet nie wyszedł, to Balde przyjął sobie piłkę w taki sposób, że przejęłaby ją Benfica i by mieli 2 na 1.

#mecz #fcbarcelona #barcelona
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Opiochoinka: Przecież jakby mu Balde nie przeszkodził, to by ci sami którzy tutaj go krytykują podniecali się jaki ma timing, jak świetnie gra na przedpolu, jak czyta grę.
To tylko głupota Balde spowodowała że to wyjście przez niektórych "ekspertów" jest widziane jako złe.
  • Odpowiedz