#fallout #fallout2

Po dniu przerwy wróciłem do fallouta 2 i czuję że za niedługo końcówka. Ale miałem teraz wielogodzinną przygodę z uzależnieniem od Jetu. Otóż ja głupi zablokowałem questy związane z wynalezieniem antidotum, od dr.Troya... I dzięki bogom (programistom) i ciotce Fallout wiki dowiedziałem się, że jest jeszcze Myron, tylko trzeba mieć niezłą inteligencję i wysoki poziom nauki, aby go przekonać do pewnego sposobu na wynalezienia tego leku.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakk. gram w Fallouta 1 kupionego za 0 Cebulionów na GOGu i poszedłem od strzała po przybyciu do Cienistych na radskoriony. obiły mnie a ja nie miałem save :< 20 minut w plecyyy.

#tyleprzegrac #gry #fallout
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shodan56: (#) Nie szkodzi, o istnieniu misji wiedziałem ;) spedziłem sporo czasu w podstawowym Vegas... nie moge sie zebrać za przejscie DLC ale moze w swieta sie uda
  • Odpowiedz
@t3m4: Wezmę. Kiedyś sam zrobiłem postać, chciałem, żeby miała wszystko właściwie. Taką średnią postacią prawie całą grę przeszedłem. Ale ostatnio żadna moja nie może przejść świątyni nawet :D
  • Odpowiedz
#soundtrack #gry #muzyka #muzykazgier #fallout #fallouttactics

Jako że mam miesiąc z falloutem i cisnę ostro w dwójeczkę, zamierzam wspomnieć coś o niedocenianym Tacticsie, spin-offie serii. Ehh, nie wiem jak zacząć ponieważ Tactics, powiedzmy sobie szczerze, jest grą średnią i naprawdę szkoda że tactics 2 został anulowany (z wiadomych powodów), bo z tego mogła naprawdę dobra gra wyjść. Nowe podejście Fallouta spodobała
M.....2 - #soundtrack #gry #muzyka #muzykazgier #fallout #fallouttactics



Jako że m...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach