Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 58
- 0
@piotrass007: palikot?
@piotrass007: Prawie jak Gracjan Roztocki tylko taki czarny XD
- 6
#fallout #fallout2
Po dniu przerwy wróciłem do fallouta 2 i czuję że za niedługo końcówka. Ale miałem teraz wielogodzinną przygodę z uzależnieniem od Jetu. Otóż ja głupi zablokowałem questy związane z wynalezieniem antidotum, od dr.Troya... I dzięki bogom (programistom) i ciotce Fallout wiki dowiedziałem się, że jest jeszcze Myron, tylko trzeba mieć niezłą inteligencję i wysoki poziom nauki, aby go przekonać do pewnego sposobu na wynalezienia tego leku.
Po dniu przerwy wróciłem do fallouta 2 i czuję że za niedługo końcówka. Ale miałem teraz wielogodzinną przygodę z uzależnieniem od Jetu. Otóż ja głupi zablokowałem questy związane z wynalezieniem antidotum, od dr.Troya... I dzięki bogom (programistom) i ciotce Fallout wiki dowiedziałem się, że jest jeszcze Myron, tylko trzeba mieć niezłą inteligencję i wysoki poziom nauki, aby go przekonać do pewnego sposobu na wynalezienia tego leku.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Sad_Statue: Po prostu życie :)
- 19
- 1
- 0
@Sad_Statue:wow literówka.
@Luczexx: Litrówki to można robić w normalnych wyrazach, ale pisownie Fallouta to trzeba szanować. :P
- 1
fakk. gram w Fallouta 1 kupionego za 0 Cebulionów na GOGu i poszedłem od strzała po przybyciu do Cienistych na radskoriony. obiły mnie a ja nie miałem save :< 20 minut w plecyyy.
#tyleprzegrac #gry #fallout
#tyleprzegrac #gry #fallout
To jest nic, 12 godzin w plecy to jest ból
- 0
@t3m4: ja zjeblame gadkę z Gizmo i go nie nagralem. teraz mówie do DUPO i każe mi spadać.
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zioman: nukakole pojawiają się na j----u ja już mam od 2 lat
- 5
- 0
@Zioman:
@piotrass007: Niby loot z Fallouta, ale skrzynka na ammo to już pochodzi z jakiejś dzikiej krainy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piotrass007: Niby loot z Fallouta, ale skrzynka na ammo to już pochodzi z jakiejś dzikiej krainy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5
#fallout #screenshot
Będę od czasu do czasu wrzucał dla zainteresowanych klimatyczne screenshooty z fallouta :) Dla dbających o przejrzystość mirko i uczulonych na takie treści polecam wrzucic na #czarnolisto tag #pythongrawfallouta :) Pozdrawiam.
Będę od czasu do czasu wrzucał dla zainteresowanych klimatyczne screenshooty z fallouta :) Dla dbających o przejrzystość mirko i uczulonych na takie treści polecam wrzucic na #czarnolisto tag #pythongrawfallouta :) Pozdrawiam.
źródło: comment_hPM3qMfQ1cFOmxecViCjoPv8ON4O8rsz.jpg
Pobierz- 1
@MiernaBabcia: możesz pomachać Boonowi. Czapką #pozdrodlakumatych
@Python: Odratowałem save i mam giwerę przez duże g :P
#soundtrack #fallout #fallout2
Jako że dorwałem się do samochodu i bezsensownie jeździłem po pustkowiach z pół godziny, wrzucam godzinną wersję My Chrysalis Highwayman.
Wsiąkłem...
Jako że dorwałem się do samochodu i bezsensownie jeździłem po pustkowiach z pół godziny, wrzucam godzinną wersję My Chrysalis Highwayman.
Wsiąkłem...

#fallout Ma ktoś jakieś porady do tworzenia postaci w f2? Chciałbym umieć strzelać i dobrze gadać. Ale jak przejść wtedy świątynię?
- 2
@NoniemonetaK:
http://thenakedpixel.blogspot.com/2013/06/best-fallout-2-character-build.html
Potwierdzam ze to najbliższy ideału build a próbowałem już różnych i tym najprzyjemniej
http://thenakedpixel.blogspot.com/2013/06/best-fallout-2-character-build.html
Potwierdzam ze to najbliższy ideału build a próbowałem już różnych i tym najprzyjemniej
- 1
@t3m4: Wezmę. Kiedyś sam zrobiłem postać, chciałem, żeby miała wszystko właściwie. Taką średnią postacią prawie całą grę przeszedłem. Ale ostatnio żadna moja nie może przejść świątyni nawet :D
#soundtrack #gry #muzyka #muzykazgier #fallout #fallouttactics
Jako że mam miesiąc z falloutem i cisnę ostro w dwójeczkę, zamierzam wspomnieć coś o niedocenianym Tacticsie, spin-offie serii. Ehh, nie wiem jak zacząć ponieważ Tactics, powiedzmy sobie szczerze, jest grą średnią i naprawdę szkoda że tactics 2 został anulowany (z wiadomych powodów), bo z tego mogła naprawdę dobra gra wyjść. Nowe podejście Fallouta spodobała
Jako że mam miesiąc z falloutem i cisnę ostro w dwójeczkę, zamierzam wspomnieć coś o niedocenianym Tacticsie, spin-offie serii. Ehh, nie wiem jak zacząć ponieważ Tactics, powiedzmy sobie szczerze, jest grą średnią i naprawdę szkoda że tactics 2 został anulowany (z wiadomych powodów), bo z tego mogła naprawdę dobra gra wyjść. Nowe podejście Fallouta spodobała

@Zioman: zachowaj sobie to zdjęcie, za dwadzieścia lat sprzedasz je do National Geographic z podpisem: "chłopiec poznaje prymitywną wirtualną rzeczywistość" :P
- 1
@Zioman: Oj grało się... Po 2, obadam mody do Tacticsa z ciekawości, a najbardziej interesuje mnie Last Vegas który jest w produkcji :)
http://www.moddb.com/games/fallout-tactics-brotherhood-of-steel/mods
http://www.moddb.com/games/fallout-tactics-brotherhood-of-steel/mods
12
Monty Python w grze Fallout 2

ciekawostka dla miłośników gatunku :D
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
[ #fallout ]
Mirki, pomóżcie, chyba coś zepsułem, i pokazuje mi się ikonka amunicji zamiast broni na pasku w Falloucie 1.
Nie mogę ani zmienić broni, ani strzelać :<
Mirki, pomóżcie, chyba coś zepsułem, i pokazuje mi się ikonka amunicji zamiast broni na pasku w Falloucie 1.
Nie mogę ani zmienić broni, ani strzelać :<
źródło: comment_3ATJ9r0H4REiRgHV1H9hT58czFkRBk8M.jpg
Pobierz
















Ajjajajaj ... zapomniałem, że mam jeszcze parę giftów.
Klucz odbieramy na stronie: