A propos wpisu @Paukovsky o obserwowaniu grzyba atomowego na Ukrainie: http://www.wykop.pl/wpis/7320792/okno-z-mojego-pokoju-wychodzi-na-poludniowy-wschod/

#ciekawostka #pewniebylo znacie pewnie słynną postać z serii gier #fallout w charakterystycznej pozie. Jednak ten obrazek ma drugie dno. Otóż widząc atomowy grzyb, należy wyciągnąć przed siebie rękę z wystawionym kciukiem i zamknąć jedno oko. Jeśli grzyb jest większy od kciuka, oznacza to że znajdujesz się w strefie skażenia i należy spierniczać. #gry
Mordeusz - A propos wpisu @Paukovsky o obserwowaniu grzyba atomowego na Ukrainie: htt...

źródło: comment_WRRRL5H0NeucFjlQsiPy45JRTdjtbZ97.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sordi: zaczynając od zidiociałego bachora szukającego swego skretyniałego ojca (fabuła), poprzez śmieszny poziom trudności i brak klimatu, a na licznych bugach kończąc, oceniam 2/10 jako fan fallouta, a 5/10 za samą gre z punktu widzenia gracza nieznającego F1&2
  • Odpowiedz
Drogie mireczki, nadszedł ten wiekopomny dzień gdzie stałem się posiadaczem #rozowepaski Trochę się namęczyłem, żeby go zdobyć ale opłacało się.Jak dla mnie django/django ale sami możecie ocenić. Jeżeli do 24 zbiorę ponad 100 plusów wstawię fotkę (pozwolenie już mam ;))

Tymczasem idę pykać w #fallout puki jeszcze mam czas wolny.

#oswiadczenie
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CreativePL: nie chce nikogo wyzywać od stulejarzy, ale czy Wy wszyscy tutaj uważacie, że posiadanie dziewczyny to life-achievement? I jak czytam te teksty "póki mam jeszcze czas wolny". to teraz co? Będziesz na nią patrzył 24h na dobę, trzymał ją za rękę nawet jak sra? Nie chce ból dupować, ale baba to po prostu baba trochę przesadzacie ;)
  • Odpowiedz
Zna ktoś może jakiegoś moda z ładną, małą czcionką z polskimi znakami? Instalowalem Darnified UI, ale nie ma polskich znaków, a polska czcionka do niego nie wygląda i nie działa u mnie jak należy.

#fallout #falloutnv
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach