Irytują mnie latający przeciwnicy. Działa na nich praktycznie tylko strzał, który zadaje żenujący dmg. Jestem teraz w tych kamiennych urwiskach i idzie przez to jak po grudzie. Zużywam masę punktów akcji na latających kosiarzy, a wysokie typy z mieczami mają perma tarczę bo nie daje rady wszystkiego zbijać.
#expedition33
#expedition33











Eh jednak musiałem wywalić ten optiscaler... Gra crashowała się na cutscenkach. Niby znalazłem jakieś rozwiązanie, że można oznaczyć RGB input (czy jakoś tak - nie pamiętam dokładnie nazwy) i pomagało w 90% przypadków, ale w finałowej cutscence aktu 1 gra się wysypywała za każdym razem. Bossa ubiłem łącznie 5 razy xD Za to opanowałem go do perfekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)