Mirki mam pytanie
Ja i moi koledzy z pracy mamy do czynienia z kierownikiem, który prawdopodobnie podłożył nam świnie. Pracuje na piecu i raz na dobe wypełniamy w Excelu taki plik odnośnie temperatur. Mój kolega, który jest też brygadzistą, według kierownika przez dwa dni z rzędu nie wypełniał tego pliku za co ukarali go zabraniem 10% premii. A kolega daje sobie rękę uciąć, że wypełniał. Na naszym służbowym mailu piecowym mamy dwa
Ja i moi koledzy z pracy mamy do czynienia z kierownikiem, który prawdopodobnie podłożył nam świnie. Pracuje na piecu i raz na dobe wypełniamy w Excelu taki plik odnośnie temperatur. Mój kolega, który jest też brygadzistą, według kierownika przez dwa dni z rzędu nie wypełniał tego pliku za co ukarali go zabraniem 10% premii. A kolega daje sobie rękę uciąć, że wypełniał. Na naszym służbowym mailu piecowym mamy dwa




























#logikarozowychpaskow #excel
źródło: comment_1624173414dZJiqM3WbNkpwyOiECVs1k.jpg
PobierzAle fakt dopiero teraz to widzę