#eurowizja prawda jest taka że nigdy nie wygramy Eurowizji bo nas po prostu nie lubią. Jesteśmy smutnym jak p---a krajem z smutnymi śmierdzącymi ludźmi kojarzymy się z chlejącymi budowlańcami lub złodziejami samochodów.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Bnkpl: Prut ale zesrańsko. Moje skojarzenia:
Azerbejdżan - nie mam pojęcia nawet gdzie to jest, jest tam F1 to muszą być orientalni i bogaci.
Łotwa - mini Rosjo-Niemcy czyli nasi(zachodnioeuropejczycy)
Serbia - Jugosławia, olimpiada w Sarajewie, ciężko powiedzieć gdzie to jest ale muszą być jakaś cywilizacją
Ukraina - oj mają wojnę dajmy im wygrać

Co kojarzy ci się z Polską? Polish jokes i artykuł o Polakach sikających do rowów w
  • Odpowiedz
@Xahil: haha drugi akapit potwierdza to co napisałem. Własny kraj kojarzy ci się z sikający mi do rowu. Masz kompleksy, wstydzisz się własnej narodowości, jesteś jednym z osób które gdy widzi jak ktokolwiek mówi coś o Polsce na youtubie to piszesz "Oh dziwi mnie że tak ci się podobało, jesteśmy przecież takim brzydkim krajem pelnym brudu i gówna".
Okropne
  • Odpowiedz
Ona by zaszła bardzo wysoko, a może nawet by wygrała w tamtym układzie, gdyby pojechała na Eurowizję z piosenką Empires.
Kurski za posłanie tam Brzozowskiego zamiast niej pójdzie do piekła.
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach