Wpis z mikrobloga

parę bardzo mądrych zdań napisało #weszlo na temat Nawałki

Detale są dla niego bardziej kluczowe niż dla Hajty. Scena przed dogrywką – sędzia gwiżdże, a sztab wybiega na boisko i rozkłada karimaty, żeby piłkarze mogli choć na chwile się położyć i podładować baterię nawet o pięć procent. Szwajcarzy przyglądali się temu z zazdrością, bo u nich nikt o tym nie pomyślał.

Nawałka myśli o wszystkim. Często nie rozumiemy jego decyzji, ale on po prostu wie lepiej. Mączyński w pierwszym składzie na Szkocję? Gol. Wyśmiewany Peszko jedzie na Irlandię? Pakuje im piekielnie ważną bramkę. Przyznajcie z ręką na sercu, ilu z nas posadziłoby Milika na ławce po meczu z Niemcami? Wtedy Kuba nie dostałby dobrej piłki w polu karnym z Ukrainą, bez Arka nie mamy gola w fazie grupowej. A może ktoś odesłałby go do szatni, po którejś patelni w spotkaniu z Irlandią Północną?


całość tutaj. Polecam serdecznie - rozpisana cała "topka" selekcjonerów reprezentacji Polski w historii

#pilkanozna #euro2016 #reprezentacja
redheart - parę bardzo mądrych zdań napisało #weszlo na temat Nawałki 

 Detale są d...

źródło: comment_aSolCCvGkOLbgoIzusLvhZF6upBezCxR.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@OstapBender: #!$%@? co wy macie z tym wypominaniem? xd
ile tam ludzi, tyle opinii. Czasem krytykują w tak dużym zaślepieniu że się nie da tego nawet czytać, ale znacznie częściej (szczególnie w ostatnim czasie) można znaleźć tam wiele wartościowych i mądrych artykułów.
  • Odpowiedz
@jestem_legenda:

żeby piłkarze mogli choć na chwile się położyć i podładować baterię nawet o pięć procent

nie wiem, pewnie chodzi o jakieś masaże rozluźniające mięśnie, itp. Nie jestem fizjoterapeutą, ale na pewno więcej to daje niż stanie i picie wody
  • Odpowiedz
@OstapBender: patrząc po ilości plusów, to chyba nie tylko.
Nie wiem, ja tam nigdy nie szufladkuje ludzi. Czasem jakiś zaślepiony gniewem "redaktor" wypuści stos jadu, tak chamskiego i czepialskiego że nie da się czytać, a czasem ten sam (albo ktoś inny, nie zawsze się podpisują) napisze słowa które trafiają bezpośrednio w punkt i przy tym mają dużą wartość merytoryczną. Jakbym ich szufladkował i mówił że się "stoczyli" czy "to już nie
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: taka że dwa dni temu #!$%@? 90 minut, teraz na świeżo mają w nogach kolejne 90 minut, a na dodatek przed sobą kolejne 30. Każdy procent ulgi, który fizjoterapeuci mogą przynieść się liczy. Każdy mięsień ciała, który może zostać odciążony i nie będzie go czuć podczas meczu oddziałowuje pozytywnie na psychikę gracza, który w meczu może się skupić na grze, nie "o #!$%@? ale mnie plery #!$%@?ą jeszcze 10 minut
  • Odpowiedz