Wpis z mikrobloga

Nie wytrzymałem #!$%@? Ziobera i w drugiej połowie włączyłem acestream z BBC. Poziom komentarza był oczywiście pierdyliard razy wyższy od tego na polsacie, ale przede wszystkim wrażenie robi meczowe studio i ogólnie cała otoczka transmisji. Zupełnie inny świat. Od razu po meczu przenosimy się do studia w Paryżu w któym jest Lineker, Shearer, Henry i Ferdinand. Jest przyjemna atmosfera, goście sobie śmieszkują i do tego profesjonalnie analizują zakończone spotkanie.

a na polsacie? A na polsacie jak w lesie #!$%@?...nie - na polsacie jak w chlewie obsranym gównem. Studio #!$%@? w Warszawie, ciemno w nim jak w mojej piwnicy, prowadzący to jakiś tępy grubas i do tego goście...goście to jest dramat #!$%@?. Największy cieć to jest Magiera - typ kompletnie nie nadaje sie do telewizji.

Oczywiście nie zaproszą do studia gości typu Henry czy Ferdinand, ale na pewno jest paru elokwentnych, ciekawych byłych polskich piłkarzy. To nie #!$%@?, lepiej Grajewskiego(ten grubas na zdjęciu).

Każda polska telewizja wszystko musi robić na #!$%@?? Żenada.

A wiecie co jest najlepsze?


#mecz #euro2016 #pilkanozna #polsat #bbc
źródło: comment_PzXz0ZcNqSZ16MLRJGxLYTMhX9dhmtXp.jpg
  • 16
@Magnez: Nie chcę bronić polskich stacji telewizyjnych, ale może to nie przypadek, że wszystkie studia meczowe niezależnie od stacji mają taką samą głupią formułę u nas? Jak grają Polacy to to jeszcze ma wytłumaczenie, bo jest wielu ludzi z przypadku, których moze jakieś #!$%@? znznego aktora ciekawi, ale przy innych okazjach? Najwidoczniej w Polsce jest bardzo trudno znaleźć byłych piłkarzy, którzy potrafią sensownie sklecić trzy zdania.
@Magnez: Prowadzący jest niezły. Strejlau to klasa sama w sobie, dobrze się słucha Waldka Prusika, Tomka Łapińskiego czy Andrzeja Iwana, na plus też Kowal i Jacek Gmoch bo jadą równo po kolejnych słabo prezentujących się reprezentacjach/piłkarzach. Permanentnie nieprzygotowany do tych transmisji jest Dziekan, widać, że po zakończeniu kariery to piłkę ogląda od święta. A zaproszenie Grajewskiego to jakaś parodia - co pokazało po raz kolejny wczorajsze studio.

@rene199austria Ja mam czasem wrażenie, że komentator odszedł od stanowiska i stoi w kolejce po popcorn. Zdarzają się naprawdę długie momenty bez chociażby jednego słowa. Dziwnie się to ogląda. Idealne byłoby wyposrodkowanie pomiędzy natlokien zbędnych słów jak w TVP czy Polsacie, a "ascetycznym" komentarzem ZDF