#banki #oszczednosci #inwestycje #waluty #dolar #euro
Mam ~80k pln oszczędności. Dotychczas przerzucałem z jednego konta oszczędnościowego na drugie, ale przy tej kwocie znalezienie czegoś z oprocentowaniem chociaż 3% jest ciężkie. Ostatnio miałem w Getin, widzę, że jest tam też opcja konta oszczędnościowego w EUR lub USD. Zastanawiam się, czy nie podzielić tych oszczędności w jakiś sposób na 3 części EUR/USD/PLN
Mam ~80k pln oszczędności. Dotychczas przerzucałem z jednego konta oszczędnościowego na drugie, ale przy tej kwocie znalezienie czegoś z oprocentowaniem chociaż 3% jest ciężkie. Ostatnio miałem w Getin, widzę, że jest tam też opcja konta oszczędnościowego w EUR lub USD. Zastanawiam się, czy nie podzielić tych oszczędności w jakiś sposób na 3 części EUR/USD/PLN


























Przypomniałem sobie, że zalega mi w szufladzie 600 euro z jakiś starych zleceń. Kiedy warto wymienić to na PLN? Czy idąc z taką kwotą do kantoru mogę negocjować cenę?