Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

euforia

  • Obserwuj 11

Wszystko

Najnowsze

Archiwum

8

Zwycięski rzut i euforia na hali widziana oczami kibica z pierwszego rzędu

Zwycięski rzut i euforia na hali widziana oczami kibica z pierwszego rzędu

Bardzo dobrej jakości nagranie ukazujące atmosferę meczu NBA. Zwycięski rzut padł w spotkaniu Oklahoma City Thunder - Golden State Warriosr

MuzG
z
youtube.com
dodany: 30.11.2013, 15:28:14
  • 1
  • #
    sport
  • #
    koszykowka
  • #
    nba
  • #
    zwycieski
  • #
    rzut
  • #
    euforia

7

Euforia chilijskiego komentatora po zdobyciu bramki w meczu z Anglią

Euforia chilijskiego komentatora po zdobyciu bramki w meczu z Anglią

Akcja o 1:37. Południowoamerykański temperament komentatora daje o sobie znać szczególnie podczas powtórki.

MuzG
z
youtube.com
dodany: 16.11.2013, 14:42:18
  • 0
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    komentator
  • #
    chile
  • #
    anglia
  • #
    gol
  • #
    euforia
AlyV
AlyV
AlyV
02.07.2013, 15:25:00
  • 2
Właśnie się dowiedziałem że zaliczyłem sesję w pierwszym tygodniu i mam wakacje do końca września. #radosc #euforia #chwalesie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariancb
mariancb
02.07.2013, 15:25:26
  • 0
@AlyV: #kujon
  • Odpowiedz
MrsGreen
MrsGreen
13.05.2013, 18:39:21
  • 3
Pierwszy raz w tym roku jem TRUSKAWKI! O losie, jak ja za nim tęskniłam... Tak, wiem, że pędzone, niezdrowe, ale i tak są pyszne! #euforia #oswiadczenie #nobodycares
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soobar
Soobar
14.05.2013, 15:48:58 via Android
  • 0
@MrsGreen: teraz w auchanie mozna kupic hiszpanskie, jednak ja jakos za nimi nie przepadam, czekam na letnie krajowe. :-P
  • Odpowiedz
MrsGreen
MrsGreen
Autor
14.05.2013, 16:22:19
  • 0
@Soobar: Wiadomo, że te swoje najlepsze :). Te kupiłam w tesco.
  • Odpowiedz
elsaha
elsaha
17.02.2013, 16:04:01
  • 4
muahaha jestem p------a, wcinam oliwki i cieszę się przy tym jak małe dziecko na widok lizaka :D

#euforia #jedzenie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xenesthis
Xenesthis
17.02.2013, 16:05:26
  • 2
@elsaha: Może to śmiej-żelki? ;)
  • Odpowiedz
s.....k
s.....k
konto usunięte 17.02.2013, 16:14:18
  • 1
@ppj: Ssę.
  • Odpowiedz

5

Niedziela Palmowa w parafii Zmartwychwstania Pańskiego - Wieści - MM Moje...

Rozpoczął się najważniejszy dla chrześcijan tydzień nazywany Wielkim. Zobacz, pomyśl, skorzystaj...

fotomagik
z
mmbydgoszcz.pl
dodany: 29.03.2010, 09:45:36
  • 0
  • #
    jezus
  • #
    chrystus
  • #
    zmartwychwstanie
  • #
    radosc
  • #
    euforia
  • #
    odnowa
  • #
    wiara

6

"Choking game", czyli jak dzieci igrają ze śmiercią

Lekarze są zszokowani. Coraz częściej stykają się z ofiarami zabawy spopularyzowanej, jako "choking game". Nastolatki pragnące przeżyć chwilę euforii, podduszają się aż do momentu chwilowej utraty przytomności. Statystyki są alarmujące - jest coraz więcej osób bawiących się w tę grę, a co za tym idzie, rośnie też liczba ofiar śmiertelnych.

konto usunięte
z
niewiarygodne.pl
dodany: 03.03.2010, 15:49:11
  • 0
  • #
    swiat
  • #
    choking
  • #
    game
  • #
    dzieci
  • #
    euforia
  • #
    nastolatki
  • #
    zabawa
  • #
    smierc

5

Cos na euforie

Mimo ze uwazacie ze glupie i nie wejdzie na glowna etc itd itp, to jednak polecam na euforie. No bo mamy ferie, jest fajna pogoda, i nie mamy o co plakac: komp, reka, redtube... ;D

rafki
z
frantisek.wrzuta.pl
dodany: 06.02.2009, 15:26:02
  • 0
  • #
    euforia
  • #
    the
  • #
    who
  • #
    exodus
  • #
    uczucie
  • #
    ferie
  • #
    muzyka

6

1474 Megapiksli naszego prezydenta

Za mojego życia nie przeżyłem takiej euforii z wyboru jakiegokolwiek polityka jak teraz po inauguracji Baraka Obamy. Byli w Polsce ludzie płaczący na wiadomość o śmierci Stalina...

Krasnopolski
z
wiatrak.nl
dodany: 23.01.2009, 09:55:45
  • 0
  • #
    swiat
  • #
    obama
  • #
    prezydent
  • #
    zdjecie
  • #
    megapiksle
  • #
    euforia
  • #
    wybor
  • #
    nadzieja
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 10 z 10
  • >

Powiązane tagi

  • #seriale
  • #odkrycie
  • #euphoria
  • #hbomax
  • #upflixnews
  • #theboys
  • #mdma
  • #upflixtrailers
  • #backandforth
  • #cpun
  • #stymulanty
  • #bieganie
  • #jules
  • #pregabalina
  • #thepitt

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking