@NiechWamKaczorSrubeDokreci:
Ja nie wiem o co cię tak tyłek boli. Czy ty czujesz się zagrożony? Boisz się, że Ethereum wyprzedzi Bitcoina zarówno adopcją jak i kapitalizacją? Jak nie to co się tak stresujesz... A jeśli tak, to kup trochę ETH za swoje BTC i śpij spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#safemoon #kryptowaluty #ethereum Planuje cały zysk do końca miesiąca z shitcoinów przelać na eth, czy to dobra opcja na long term ? Jakie są przewidywania tego krypto, aktualnie rośnie jak szalone ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AdK9: owszem jest to dobry pomysł pod warunkiem że wyjdziesz do stable w hossie, a kupisz eth dopiero na bessie za X miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) eth 2.0 da kopa w przyszłości
  • Odpowiedz
@WakeupPoland: no właśnie to jest ten ziomek co chyba kupił nazwę do hali Miami Heat jeśli dobrze pamiętam.
@wants: ta
A co do wejścia, to na razie bym poczekał właśnie.
No i poza Solaną masz też cały ekosystem i on też robi dobre wyniki i ma ciekawe rzeczy, Serum, Ray, Fida, itd.
  • Odpowiedz
Potrzebuję pomocy. Zrobiłem kiedyś portfel eth na mycelium i utworzyłem drugie konto, które zapisało się pod tym samym seed phrase ale innym "derivation path" (m/44'/60'/0'/0'/0 itd.) Znam tą ścieżkę, ale sęk w tym że muszę użyć tego adresu z metamask lub walletconnect. Na metamask nie mogę wybrać ścieżki, póki co najlepiej szło na myetherwallet - z poziomu przeglądarki zmieniłem derivation path ale mogłem tam tylko wyciągnąć plik .json który nigdzie nie działa.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaprawdę powiadam wam, przyszłości nie dopatrujcie w shitowych walutach typu bitcoin. Przyszłość to etherum. Fałszywi prorocy będą wam głosić, jakoby zbawienie zostanie osiągnięte przez bitcoin, nie posiadający żadnej wartości. Ale walkirie poniosą tylko holderów etherum. Gdy nadejdzie czas rozliczeń wszyscy staniemy równi w Valhalli ciesząc się z naszego lambo osiągniętego dzięki jednemu najświętszemu ETH. Amen.

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Puszkov: Wczoraj typ mi próbował wmówić, że nie opłaca się kopać, bo prąd jest za drogi, odpowiedziałem mu, że p------i głupoty, bo kopie teraz na 3 kartach a ten dalej swoje - dodatkowo zaczął mi gadać, że jak nie spredam to nie zarobie, ale jak mu powiedziałem, że dla mnie 1 ETH = 1ETH to chyba mu już głowa wybuchła.

  • Odpowiedz