#ethereum #bitcoin #kryptowaluty #2137
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 17
Święty Papież Polak daje nam wszystkim znak, kupujcie bo taniej nie będzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#ethereum #bitcoin #kryptowaluty #2137
#ethereum #bitcoin #kryptowaluty #2137
źródło: comment_1618741273QuDq4NLfqnItmSnAyIu076.jpg
PobierzNie wiem czy to koniec czy nie, ale jedno wiem na pewno - nie da się osiągnąć wzrostów bez korekty. Obecnie wszyscy byli zadowoleni jakieś gówna jak doge, XRP i safemoon rosły jak szalone. Bitcoin i ETH urosły bez wolumenu. Wszyscy czekali na jakiś ruch ale każdy bał się wkładać kasę. Tylko korekta daje oddech i pozwala na pozbycie się strachu "przecież zaraz spadnie". #kryptowaluty #bitcoin #ethereum
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@grass69: My na WallsStreet mówimy na to ,, Pierwsza wiosenna burza"
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jesteście cali?!
@Syn_Ojca_i_Matki: Jest nas o 20% mniej, więc nie cali, ale głowy niektórym pourywało. ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
- 1
( ͡º ͜ʖ͡º) A mogli sobie dokupić bitkojnów których mają tylko 50
#kryptowaluty #ethereum #bitcoin #cybertag
#kryptowaluty #ethereum #bitcoin #cybertag
źródło: comment_16186747401sgzQoyeek7PbXaKvN0C7b.jpg
PobierzProblemy po forku Berlin, cena #ethereum ATH
Info o ETF na ETH w Kanadzie, cena ETH w dół
Avg IQ #kryptowaluty inwestor zdąża do zera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptoheheszki
#bitcoin
Info o ETF na ETH w Kanadzie, cena ETH w dół
Avg IQ #kryptowaluty inwestor zdąża do zera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptoheheszki
#bitcoin
- 1
@Amebcio: To nie jest największa bańka, jeszcze jej trochę brakuje do tej z 2017 xd
- 1
@Tank1991: Cena idzie w gore, trudnosc sie zatrzymala. Wszystko co ma kopac to kopie, na rynku nie bardzo jest juz co co ma podbijac trudnosc.
Po samym wykresie mozna wnioskowac, ze nowe antminery czy jak to sie tam nazywa kopie w chinach pelna para.
Po samym wykresie mozna wnioskowac, ze nowe antminery czy jak to sie tam nazywa kopie w chinach pelna para.
@Smartek: Nie mam interesu w pomaganiu innym. Malo tego jak pomagam to ja mam wiecej konkurencji. Dlatego pomagam bardzo bardzo malo. Plecam przestac kopac.
- 1
wchodzilibyście jeszcze w ETH? Byłem o krok od zapakowania się w to jak było po 1850 i teraz patrzę ze smutkiem jak leci w górę XDDDD
#kryptowaluty #ethereum
#kryptowaluty #ethereum
- 1
@kexus512: 8k ? Pfffff promocja :)
1
Cyber Art sprzedany za prawie 2.5 miliona dolarów (licytacja kryptowalutami)

Wirtualny obraz, którego ochrona i własność jest oparta na blockchain został zlicytowany za 2224 ETH (obecnie równowartość 2.5 mln dolarów). Obraz wykonany przez samego Edwarda Snowdena.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
#ethereum #kryptowaluty
Customers on the Coinbase Waitlist Receive Invites for ETH2.0 Staking
CI Global Asset Management to Launch World’s First Ethereum ETF on April 20
Customers on the Coinbase Waitlist Receive Invites for ETH2.0 Staking
CI Global Asset Management to Launch World’s First Ethereum ETF on April 20
Bitcoin pokonał kolejne ATH dochodząc do 63000 dolarów a następnie oddaje rynkowi swoją nadwyżkę. Czy emocje po debiucie Coinbase opadły i znowu będziemy czekać długo na kolejny rajd bitcoina❓
Ethereum okazało się mocniejsze pod względem wzrostów niż bitcoin i osiągnęło cenę 2550 dolarów tym samym wyznaczając kolejny rekord cenowy. Czy 3000 dolarów jest w niedalekim zasięgu❓
Zapraszamy na premierę najnowszej "Analizy Rynków" na naszym kanale‼
https://youtu.be/QA6ygoi-ecg
#kryptowaluty #inwestycje
Ethereum okazało się mocniejsze pod względem wzrostów niż bitcoin i osiągnęło cenę 2550 dolarów tym samym wyznaczając kolejny rekord cenowy. Czy 3000 dolarów jest w niedalekim zasięgu❓
Zapraszamy na premierę najnowszej "Analizy Rynków" na naszym kanale‼
https://youtu.be/QA6ygoi-ecg
#kryptowaluty #inwestycje
@theromanpolan: Nie ma już kto pompować kursu.
Michał Żeglarz już nie ma żadnych pieniędzy, został mu tylko bitcoin.
Elon woli pompować pieskojna.
Michał Żeglarz już nie ma żadnych pieniędzy, został mu tylko bitcoin.
Elon woli pompować pieskojna.
jak żyć ?
@theromanpolan: kochać, wybaczać, żyć dniem dzisiejszym, a nie zatracać się w przeszłości, ani przyszłości.
I najważniejsze: o---------ć się od samego siebie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

















#kryptowaluty #ethereum #bitcoin
źródło: comment_1618742375JiKkIA04XaOfu9PMTQQBYe.jpg
PobierzKochasz Vitalika ?