Nie wiem czy to koniec czy nie, ale jedno wiem na pewno - nie da się osiągnąć wzrostów bez korekty. Obecnie wszyscy byli zadowoleni jakieś gówna jak doge, XRP i safemoon rosły jak szalone. Bitcoin i ETH urosły bez wolumenu. Wszyscy czekali na jakiś ruch ale każdy bał się wkładać kasę. Tylko korekta daje oddech i pozwala na pozbycie się strachu "przecież zaraz spadnie". #kryptowaluty #bitcoin #ethereum
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tank1991: Cena idzie w gore, trudnosc sie zatrzymala. Wszystko co ma kopac to kopie, na rynku nie bardzo jest juz co co ma podbijac trudnosc.

Po samym wykresie mozna wnioskowac, ze nowe antminery czy jak to sie tam nazywa kopie w chinach pelna para.
  • Odpowiedz
Bitcoin pokonał kolejne ATH dochodząc do 63000 dolarów a następnie oddaje rynkowi swoją nadwyżkę. Czy emocje po debiucie Coinbase opadły i znowu będziemy czekać długo na kolejny rajd bitcoina❓
Ethereum okazało się mocniejsze pod względem wzrostów niż bitcoin i osiągnęło cenę 2550 dolarów tym samym wyznaczając kolejny rekord cenowy. Czy 3000 dolarów jest w niedalekim zasięgu❓
Zapraszamy na premierę najnowszej "Analizy Rynków" na naszym kanale‼

https://youtu.be/QA6ygoi-ecg
#kryptowaluty #inwestycje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach