Dobra Bitkoin lecisz na 100k, wiadomo za pierwszym nie, ale do trzech razy sztuka, trzeci atak, przebijamy psychologiczny punkt.
Windujesz pomiędzy 102-106k, stabilizując się. Kapitał przechodzi w mainstreamowe alty typu #eth. Bawimy się, leci korekta kilkudniowa (taka do stanu #fibonacziego), a potem wracamy góra do #eoy idąc w mniejsze alty.

A MEMY DO PIACHU I HOPE. CZY MAM DAŁNA? MOŻE I TAK, ALE TAKA
Yakooo - Dobra Bitkoin lecisz na 100k, wiadomo za pierwszym nie, ale do trzech razy s...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostał ktoś podobnego maila od ledgera?

...Weryfikacja bezpieczeństwa frazy odzyskiwania
Witam,

Pragniemy poinformować o niedawnym naruszeniu danych, które miało wpływ na naszą usługę. Podczas gdy portfel Ledger pozostaje bezpieczny, niektóre frazy odzyskiwania (znane również jako "frazy seed") mogły zostać ujawnione. Aby zapewnić bezpieczeństwo swoich aktywów, prosimy o sprawdzenie, czy fraza odzyskiwania została naruszona...
mkorsov - Dostał ktoś podobnego maila od ledgera? 

...Weryfikacja bezpieczeństwa fra...

źródło: temp_file5502454239832248391

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy zdaniem Mirków będzie optymalny czas do zakupu nieco ETH zakładając hodlowanie przez 10-15 lat?

Bo jesteśmy ogólnie na lekkiej górce, ale para BTCETH jest bardzo niska, co znaczy że ETH jest niedoceniony w stosunku do BTC aktualnie. Kupować teraz czy czekać 1-1.5 roku na korzystniejsze ceny?

#kryptowaluty #bitcoin #etherum #btc #eth
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ETH był pierwszy ale nie jako kopia BTC (jak Litecoin) tylko jako system smart contractów z kompletnością Turinga.


@PanMalina: Dlatego nie rywalizuje z LTC, tylko z SOL,ADA,DOT,AVAX,NEAR,SUI,KASPA,POL i co tam jeszcze jest. BTC nie rywalizuje już z żadnym innym altem, ponieważ może rywalizować tylko z altami prawdziwie zdecentralizowanymi oraz opartymi na niezależnym miningu i Proof Of Work, a takich altów już nie ma. Jest BCH i LTC, których mining załamie się
  • Odpowiedz
Szczerze nie rozumiem dlaczego BTC miałby być globalną walutą rezerwową. Jego początkowe założenie było inne


@PanMalina: Było może inne, ale się okazało inaczej. Zrozum: nie da się mieć wszystkiego. Nie jest możliwe żebyś miał i bezpieczeństwo i dużą ilość transakcji i niskie opłaty. Możesz mieć z tego dwie cechy, ale nigdy trzech naraz, bo taka jest technologia i tego nie przeskoczysz. Obecnie BTC jest do przechowywania wartości, a do transakcji się
  • Odpowiedz
Nic tak nie cwiczy psychy jak #gielda. Kupiłam jakieś małe #eth na 3101, widzę, że leci. Doleci do 2k jak poprzednio i się kupi. Cierpliwy kamień ugotuje.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@golomb13: Wcześniej cykałam, po ostatnim tygodniu przyzwyczaiłam się do czerwieni w portfelu. Im mocniej boli, tym bardziej człowiek czuje, że żyje xd
  • Odpowiedz

#btc #eth #gielda jak tam bitcokniarze wasz cyfrowy piniondz. ( ͡° ʖ̯ ͡°) zamiast kupić akcje, kupujcie wyimaginowane cyfrowe złoto. Madoff się śmieje z was amatorzy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@sforce a musi mieć? Myślałem, że w inwestowaniu chodzi o to żeby kupić i sprzedać z zyskiem. I że to jest fundamentalna zasada( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

Jakiś czas temu wspominałem o narzędziu, które stworzyłem w celu wyszukiwania transakcji wykonywanych przez bogate adresy na Uniswap. Może ono być przydatne w tzw. copy tradingu:

https://wykop.pl/wpis/76513709/stworzylem-narzedzie-ktore-skanuje-blockchain-ethe

Narzędzie było konsolowe, bo początkowo planowałem używać go tylko dla własnych potrzeb. Jednak po zainteresowaniu ze strony kilku osób, dodałem do narzędzia wygodny interfejs graficzny, dostępny na Windowsa i Linuxa.

Jeśli
ricco7 - Jakiś czas temu wspominałem o narzędziu, które stworzyłem w celu wyszukiwani...

źródło: un1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach