#muzyka #klasyk #elo #ponadczasowe #zajebiste Macie tu Mirki coś fajnego od wujka killera.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
killerpizza
- 2

killerpizza
- 0
A w ogóle to czy oni w refrenie śpiewają : 'Don't bring me down KRUS!' ? ;)
- 2
393
Policja z Indianapolis przejmuje kontrole

Tak się przywraca porządek
z- 74
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@szerokikarq: A jego czupryna niczym bujna lwia grzywa powiewa się na delikatnym wietrze, szeleszcząc i przyprawiając kobiety o natychmiastowe puszczenie wody z muszli.
@jajecznapasta: to jest polski bono xD
- 2
- 3
@Jezus93: zrobiłeś mi wieczór, siedzę i kupuję babcie ;__;
- 1
@Nekemtenem: stary ja juz po 2 resetach. 149 miliardów ciastek na sekunde
No #elo
- 3
@padobar: posiedż jeszcze z nami.....
@Linux_Shines: Elo ziom!
@Linux_Shines: Dzień dobry. :)
- 0
@EmmetBrown: n @EmmetBrown: no!
- 1
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
- 1
#elo Siedze w szkole i sie nudze, bo nie ma co robic. Okurdea pani idzies...
#elo mirasy. Nudy u mnie. Tfwnogf nadal. Leze na lozku i mysle o zyciu. Czuje sie jakbym doktorat z filozofii mial.
#nabijampsy
#nabijampsy
Dobra mirki s--------m spać. Dobrej zabawy na #nocnazmiana i wgl.
A co mi tam będę miły na dobranoc #rozowepaski słodkich snów, chociaż nie zasłużyłyście ;]
#dobranoc #idespac #elo
A co mi tam będę miły na dobranoc #rozowepaski słodkich snów, chociaż nie zasłużyłyście ;]
#dobranoc #idespac #elo
@Gruby_King: Dobranoc.
- 4
Panie i Panowie, kultowa animacja późniejszych założycieli studia Gainax kończy dziś 30 lat. Zapraszam do podziwiania kreski sprzed ery komputerów, która w 8 minut łamie prawa autorskie wszystkich ówczesnych znanych marek SF, nie tylko japońskich.
Krótkometrażówka, stworzona w 1983 roku przez fanowską grupę Daicon Film jako opening konwentu SF "Daicon IV". Za ścieżkę dźwiękową posłużył utwór "Twilight" brytyjskiego zespołu Electric Light Orchestra.
Więcej filmików nawiązujących tutaj:
http://strims.pl/s/Anime/t/3iv7z3/daicon-iv-kultowa-animacja-krotkometrazowa-tworcow-gainaxu-konczy-dzis-30-lat
Krótkometrażówka, stworzona w 1983 roku przez fanowską grupę Daicon Film jako opening konwentu SF "Daicon IV". Za ścieżkę dźwiękową posłużył utwór "Twilight" brytyjskiego zespołu Electric Light Orchestra.
Więcej filmików nawiązujących tutaj:
http://strims.pl/s/Anime/t/3iv7z3/daicon-iv-kultowa-animacja-krotkometrazowa-tworcow-gainaxu-konczy-dzis-30-lat

- 3
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jascen: 17-13 to i tak słabo


















