#epson #drukarki #tusz #pomocy

Mirki, mam problem. Co zrobić gdy drukarka przy próbie wymiany kartridży wyrzuca błąd, niby zamienniki ale wczesniej tez na zamiennikach jechala. Najpierw czarny sie skonczyl, a po wlozeniu drugiego czarnego i czerwony stwierdzil, ze p------i xD

Epson Stylus sx425w
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuje pomocy w wyborze drukarki laserowej

Wymagania:

-tania w eksploatacji (najważniejszy czynnik)

-skaner
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jezyk123: Jeszcze nie zaczalem poszukiwan - staram sie to odsunac w czasie poki tonery do drukarki moge kupic w promocji na amazonie od czasu do czasu :)

Ale juz wiem ze skaner bedzie osobno... albo wogole. Ostatnio okazalo sie ze potencjalny uzytkownik skanera radzi sobie doskonlae za pomoca... telefonu i evernote :)
  • Odpowiedz
Witam, jak działają drukarki wyposażone w karty ethernet? Ja bym to widział tak, że mogę drukować z każdego urządzenia w sieci, a drukarka może być ciągle uśpiona i dostawać jedynie kopa do działania poprzez Wake-On-LAN (w przeciwieństwie do wifi, które musi być cały czas włączone).

Upatrzyłem sobie taką: brother, co o niej myślicie? Będzie to działać tak jak myślę?

@SpiderFYM

#sprzetkomputerowy #drukarki #komputery #hardware
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpiderFYM:

@przemek6085: widzę spider ze humor się ciebie trzyma :) w pracy też zawsze mnie wola do klienta bo on nie może nawet słowa powiedzieć... Ja nie wiem za co mu płacą... Przemek pomogę ci tylko zainstaluje od nowa serwer w domu, bo narazie z tel pisze
  • Odpowiedz
Mirky.

Chcę kupić drukarkę czarnobiałą, laserową która byłaby tania w eksploatacji tj drukowałaby ok 500stron rocznie, jak nie mniej.

W biurze mam jakiegoś brothera który nie jest szanowany i drukuje bardzo dużo.

Macie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#samochody #drukarki

Chcę wydrukować na przezroczystej folii naklejkę którą przykleję na karoserię. Nie jest to nic wielkiego, pewnie będzie z 10-20cm^2. Macie doświadczenie z taką zabawą? Samemu zrobić (skąd papier?) czy komuś zlecić? Większość firm drukuje od 1m^2 co jest dla mnie dużo za dużo :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema. Chciałbym opchnąć drukarkę hp photosmart 7960, ale nie wiem za ile. Jest dosyć rzadko spotykana. Ktoś wie ile może być warta mniej więcej? #hp #drukarki #sprzedam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #pytaniedoeksperta #drukarki

Mirki, skończył mi się czarny tusz, a muszę jeszcze trochę podrukować potrzebnych mi rzeczy z pdfów. Jest opcja, żeby zrobić druk w kolorze, np. niebieskim? Szukam gdzieś w ustawieniach, ale nie mogę nic znaleźć. Mam drukarkę Brother DCP-195C jakby co.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prawdziwek: zależy jakie masz ilości, bo przy pojedynczych sztukach to sobie daruj - większość teraz jest po max kilka złotych (i to jest już bardzo wysoka cena). W Poznaniu na deptaku w bramie jest jeden gość który napełnia , ale również skupuje używane (tylko oryginały oczywiście). Jakby Cię interesowało, to napiszę dokładniej gdzie to jest.
  • Odpowiedz