#apple #drukarki #pytaniedoeksperta
Hej Mirki,
czy ktoś z bojówki apple zna może jakąś w miarę tanią i dobrą drukarkę wifi, która działa w tym ekosystemie?
Hej Mirki,
czy ktoś z bojówki apple zna może jakąś w miarę tanią i dobrą drukarkę wifi, która działa w tym ekosystemie?




























Komentarz usunięty przez autora