• 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rotflol: jeśli ważna jest cena tuszy, to bierz brothery. Canony, HP i Epsony mają bardzo drogie tusze i często zamienniki nie działają. W Brotherze jeszcze mi się nie zdarzyło, by zamiennik nie działał.
  • Odpowiedz
Mireczki czy miał ktoś z Was problem z drukarką Brother DCP-J315W, taki, że nie wykrywa tuszu? Wymieniłem tusz i go nie wykrywa. Myślałem, że może uszkodzony, ale z drugim nowym to samo. Porady z neta dotyczą starszych modeli co mają jeden czujnik. Ta ma ponoć dwa i ich odłączenie ponoć nic nie daje. Da się coś z tym samemu zrobić czy serwis?

#drukarki #komputery #serwispc
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@markolm: info z przed 3 lat:

"It is correct that HP have replaced the old HP 364XL (CB321EE) with a new, smaller version with the code CN684EE. It still contains more ink than the standard HP 364 cartridge, so it is still a high capacity version. HP have produced this to completely replace the old cartridge in all of their printers, so it should fit without any problems. It is
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: z urządzeniami brother mam same dobre doświadczenia więc mogę polecić, a jakie zamienniki do tego modelu znalazłeś, chyba niedługo czeka mnie zakup jeszcze jednej drukarki i ten model mi się nawet spodobał
  • Odpowiedz
@ar2oor: ano, przez temperaturę. Ja miałem kiedyś problem z papierem Tesco - falował się.

Ale teraz już się poprawiło i papier jest okej.
  • Odpowiedz
Mirki mam wydruk na którym muszę coś dopisać, zeskanowałem go ale teraz nie mam pojęcia jak tam dodrukować tekst. Nie mogę wydrukować całości po edycji bo nie mam takiego papieru, trzeba dodać tekst na tle we właściwym miejscu, a później usunąć tło i dodrukować. Jak to zrobić?

#kiciochpyta #drukarki #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja mam brothera dcp j152W, drukuję głównie mono, korzystam z zamienników (na co dzień actis) i jak na razie mi się urządzenie sprawdza, na pewno jeszcze tańsze w eksploatacji są laserówki, ale trzeba na starcie więcej wyłożyć
  • Odpowiedz
Miraski moje drogie, znów zwracam się do was z technicznym pytaniem.

Potrzebuję kupić urządzenie wielofunkcyjne, tylko kompletnie nie wiem na jakie parametry patrzeć, jakie firmy etc.

Zależy mi na taniej eksploatacji, możliwości skanowania oraz kopiowania dokumentów.

Ostatnio
Q.....y - Miraski moje drogie, znów zwracam się do was z technicznym pytaniem. 



Po...

źródło: comment_NICdNH9STIx7Pcwq66DwkKeS6EiqAnHp.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qfarcowy: bez problemu. Brothery są jednymi z tańszych w eksploatacji i przy okazji dość trwałe. Wiadomo, po pewnym czasie paski i rolki się zużyją, ale narzekać na sprzęt nie będziesz :)
  • Odpowiedz
Mirki szukam drukarki laserowej w przystępnej cenie tak do 800zł. Nie musi być o jakiś hurr durr który jeszcze zrobi mi kawę. Ma być w niezawodna i względnie tania w eksploatacji. Fajnie jeśli byłaby wielofunkcyjna ale to nie jest must have. Coś możecie polecić godnego dostępnego teraz na rynku?

#kiciochpyta #komputery #drukarki #pomocy #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie cierpię drukarek. Mam canon ip1900, który robi wydruk z przerwami. Mianowicie załóżmy że cała strona ma być na czarno, a ona drukuje tak, że 1 cm jest ok, za chwile 3 mm przerwa - zupełnie brak wydruku, potem znowu 1cm jest ok, znowu przerwa 3mm.

Próbowałem z poziomu właściwości drukarki sprawdzanie głowic i "dokładne czyszczenie". Niestety bez jakiejś poprawy. Jest tu jakiś fachowiec od drukarek? :D

#elektronika #drukarki
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję kupić nową drukarkę bo mój HP F370 już nie domaga. Myślałem coś z brothera bo tanie tusze. Nie mam zbyt dużo na drukarkę, a raczej urządzenie weilofunkcyjne, maksimum jakie mogę dać to 200zł. Myślałem nad takim czymś. Co myślicie?

#drukarki #komputery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, potrzebuję pomocy. Drukarka drukuje mi tylko kilka pierwszych linijek tekstu po czym wypluwa kartki uznając, że drukowanie zakończone. Mam Brothera MFC-215C. Czy poza zmianą sterowników jest coś jeszcze co można zrobić? #pomocy #drukarki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam do wydrukowania wstęgę papieru o wymiarach (krótszy x dłuższy) A4 x dużo. Jak puszczam taki wydruk na zwykłej laserówce A4 to się klinuje, że niby papier się zaciął. Da się to jakoś obejść, czy potrzebuję innej drukarki?

#pytanie #drukowanie #drukarki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@dfdrdedwdsdxdcdv: sprawdź czy w ustawieniach wydruku jako papier nie możesz ustawić takiego skladanego, jak to byoo w starych drukarkach iglowych, tylko nie wiem jakto się nazywa, może da radę
  • Odpowiedz
Miraski, jaką drukarkę polecilibyście do domu? Rzadko drukuję i nie zależy mi na grafikach, więc coś z laserowych, monochromatycznych. Najważniejsze cechy, to ekonomiczna eksploatacje, tj. żeby potem nie musiał wydawać majątku na kasety z tonerem, więc mile widziane modele to ewentualnego majsterkowania przy nich w celu ograniczenia kosztów.

#komputery #drukarki #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boyzee: Tylko przed zakupem sprawdź ceny zamienników toneru, bo jak ja kupowałem to do mojej (za 400zł) toner kosztował 30zł (mowa o całym tonerze, proszek jest za dyszkę), a do innego wielofunkcyjnego (za 370zł bodajże) kosztował już 100zł.
  • Odpowiedz
@veilofmaya: Następnym razem będę mądry i zachowam resztki ;) Chociaż nie wiem czy udałoby się z nich skorzystać z racji, że nie posiadają chipa (to są startowe, na mniejszą ilość kopii, oryginały i zamienniki mają chip) i nie wiem czy byłyby później rozpoznane. Dzięki za pomoc, zobaczę czy coś poradzą, jeżeli odeślą mnie bez konkretnej odpowiedzi postaram się uzyskać odpowiedź na elektrodzie.
  • Odpowiedz