@wszystkoinic: za bezcen to znaczy? Patrzyłam na allegro i ceny są od 100 do ..... Potrzebuję konkretnych modeli, bo się nie znam i chciałabym żeby mi trochę jednak podziałała :< Nie musi być ultra tania, ale tańsza od samochodu.
  • Odpowiedz
  • 1
@tuhna: Brother DCP-315. Jest jeszcze 315W ale zakladam, ze nie potrzebujesz komunikacji przez wifi.

Edit: chociaz dla Ciebie moze wystarczy nizszy segment. Jakis dcp-100
  • Odpowiedz
Mireczki poleciliście mi kiedyś drukarkę firmy Brother

-zależy mi żeby tonery były tanie ( zamienniki )

-mogła by być ze skanerem

-do
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drodzy Mirkowicze,

chciałbym się dopytać czy ktoś może miał do czynienia z drukarką laserową kolorową HP CP1025 albo Xeroxem Phaser 6000. Obydwie mają dosyć okazyjne ceny, tanie zamienniki a ponadto HP ponoć jest niezawodna i cieszy się dobrą opinią. Nie zamierzam kupować drukarek Samsunga, miałem do czynienia z dwoma i obydwie były słabe mimo, że kosztowały w granicach 1000zł.

Jak na razie rozmawiałem z kilkoma osobami i HP mi polecano, a Xeroxa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pytanie.

W robocie mam taką w---------ą sytuację, że na 4 osoby jest jedna drukarka i ciągle przerzucamy sobie kabelek USB. Drukarka działa na wifi, ale coś jest s---------e no i nie działa. Widziałem takie huby, gdzie się wpina np. 4 urządzenia na USB do takiego jednego i do kompa. A czy jest takie urządzenie, że można wsadzić ten jeden kabelek z drukarki do takiego pseudohuba, żeby rozdzielało na 4 kompy? No
Ciuliczek - Mirki, pytanie.

W robocie mam taką w---------ą sytuację, że na 4 osoby j...

źródło: comment_NFJcxusDeSEQtWgoNQ569guAMUyGR0ce.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie tak bardzo leniwi, kupują drukarki po 200, 300, 500 zł. Po jakimś czasie okazuje się, że nie umieją tego zainstalować, tusz wysechł lub wpadł do środka guzik i kupują kolejną. Dostałem już kilka takich drukarek, aktualnie dostałem Lexmark X5260 - 3w1 : drukarka, skaner i ksero. Wystarczyło podłączyć i zainstalować.

A potem wysłuchuję teksty, że ktoś tam nie ma kasy na coś, nie zbudował sobie domu lub nie kupił auta. Ale
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matti05: Pewno jest automatyczne czyszczenie. Niestety w moim przypadku się to nie sprawdzi, bo mam w domu osobę, która wyłącza wszystko z prądu, gdy tylko zobaczy jakąś diodę - twierdząc że niepotrzebnie pobiera prąd. Nie przetłumaczysz.

#ekoterroryzm
  • Odpowiedz
Siemka Mirki,

Mam problem, który sam sobie wymyśliłem. Chodzi o drukarkę, a dokładniej o to, że chcę powiedzmy wydrukować kartkę o długości 2*a4 czyli 210x594 mm, ale sterowniki blokują wysokość kartki do 406,4mm. Próbowałem wszystkie sterowniki przejrzeć programem ResHacker ale za dużo nie zrobiłem, tylko znalazłem okno odpowiedzialne za zakresy wymiarów. Jest na to jakiś sposób?

kuba206 - Siemka Mirki,

Mam problem, który sam sobie wymyśliłem. Chodzi o drukarkę, ...

źródło: comment_GGkaK00OuKBaSvBnFf2QT5JrdOMSQEGX.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lubię swoją pracę, jestem panem koloru. Żadne profile mi nie straszne. Przejścia tonalne, szczegóły w cieniach i światłach jedzą mi z ręki. Pokrywam prawie cala przestrzeń adobeRGB. Czerń i biel to czerń i biel a nie zielone lub niebieskie gowno. W maszynie mam 12 tuszy średnio po 1.5 -2k cebulionów za sztukę a w szufladzie trzymam papiery które są czysta bawełna i z palcem w dupie przejdą wszystkie certyfikaty.


  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LowcaAndroidow: chyba kiepsko. nie chce mi się szukać specyfikacji ale sprawdź czy za 20k wydruków nie musisz kupić bębna który jest w cenie drukarki. Druga sprawa, sprawdź od razu zamiennik ile kosztuje i policz ile będzie ciebie kosztowało wydrukowanie tych 20k
  • Odpowiedz
Potrzebuję monochromatyczną drukarkę laserową. Nie będzie na niej dużo drukowane (w okolicach 30 stron miesięcznie, ale pewnie często będzie mniej). Funkcje jakie mnie interesują to skaner, ksero i wifi. Dobrze by też było jakby miała Google Cloud Print, ale nie jest to w 100% wymagane. Dobrze jakby była tania w eksploatacji, bo jednak mimo małego przebiegu, to jednak warto myśleć przyszłościowo. Cena - chciałbym się zamknąć w max. 600 zł. Patrzyłem na
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki potrzebuje drukarki i mam do was pytanie bo moja stara atramentowa mnie już w-----a bo co kupie tusz to po miesiącu wysycha i nici z drukowania i też się często papier zakleszcza i wgl. Jestę studentę i może niecodziennie będę coś drukował ale w tygodniu na pewno parę razy. W takim przypadku lepiej kupić nowszą drukarkę atramentową czy kupować laserową? Na kolorowo drukować nie potrzebuje. No i może macie jakieś ciekawe
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam problem. Kupiłem na OLX używaną drukarkę epson sx425. Skończył się czarny tusz więc nie mogłem sprawdzić czy drukuje. Dzisiaj w sklepie kupiłem zamiennik bo nie mieli oryginalnych i na teście dysz wychodzi że nie drukuje w całości czarnego. Jak myślicie, gość mnie oszukał i sprzedał uszkodzoną drukarkę czy zamiennik tuszu mógł zapchać dysze? Co mogę teraz zrobić? Proszę o pomoc bo już nie wiem co z nią robić :(

#
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki znalazłem jakieś tusze do drukarki Brother, a mianowicie:

Printe 970

zastępuje LC970/1000

4
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach