#grybezpradu #dungeonsanddragons #wotc #dnd #klasycznerpg #rpg #d20
A oto moja mała kolekcja, która będzie już mieć więcej niż 10 lat ;) Moje pierwsze podręczniki do DnD miałyby więcej niż 10 lat, ale w pewnym momencie wymieniłem edycję 3.0 na 3.5. Część fajnych podręczników nie została niestety przełożona na język polski, więc musiałem wziąć sprawy w swoje ręce -
A oto moja mała kolekcja, która będzie już mieć więcej niż 10 lat ;) Moje pierwsze podręczniki do DnD miałyby więcej niż 10 lat, ale w pewnym momencie wymieniłem edycję 3.0 na 3.5. Część fajnych podręczników nie została niestety przełożona na język polski, więc musiałem wziąć sprawy w swoje ręce -







#grybezpradu
Nie ma szans bym grał zdalnie, kompletnie nie trafia do mnie taki sposób.
Komentarz usunięty przez autora