Czy ma ktoś drone'a dji phantom? Jak sprawuje się to cudo? Polecacie czy odradzacie? #technologia #drone #rc #dji #zabawki
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@tomaszek00: polecamy, ale phantom to tylko poczatek wydatkow, jesli ma to byc cos wiecej niz zwykla zabawka
@tomaszek00: no to proste że jakieś pro latacze będą krytykować no bo jak to jakiś amator może sobie kupić drona i latać zajebiście bez praktycznie żadnego skilla hurr durr, a oni pro latacze mnóstwo kasy w to ładują i sami konstruują.
Jeśli do tej pory nie latałeś niczym, albo jakimś helikopterkiem po pokoju, to z phantomem nie będzie problemu. Trzeba się będzie nauczyć komunikacji z nim, czyli tego co chce
Jeśli do tej pory nie latałeś niczym, albo jakimś helikopterkiem po pokoju, to z phantomem nie będzie problemu. Trzeba się będzie nauczyć komunikacji z nim, czyli tego co chce

http://www.youtube.com/watch?v=0eAjKPosiRs
#nieruchomosci #oceninwestycjespam #quadrocopter #dji
@piowit: tak, tylko że latam z gopro2 a z tego co wiem to do np zenmuse'a potrzeba gopro3 ze względu na gabaryty i masę. Prawda to?