Dzień dobry mam pytanie, czy wie ktoś jak zrobić aby na discordzie pokazywał się customowy status aktywności w grze? Chodzi mi dokładnie o to że widziałem u niektórych że mieli "W grze Cs:Go" i pod tym było w grze od 12 dni. Jest to jakiś plugin do betterdiscorda czy może jakiś program?
#discord
Ciostek - Dzień dobry mam pytanie, czy wie ktoś jak zrobić aby na discordzie pokazywa...

źródło: comment_16334544137eJoZkyJd0kBwoTphHYUUk.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ambro90: bardziej mi chodzi o listę urządzeń i co masz jako domyślne, na panelu może się nie wyświetlać jeśli nie kliknąłeś prawym i tam nie zaznaczyłeś żeby pokazywał wyłączone urządzenia. Dodatkowo nie masz np Menedżera Realtek HD Audio? U mnie jest jak wejdę w ten stary panel sterowania, może tam jest coś namodzone. Możesz też zawsze usunąć (odinstalować) kartę dźwiękową w menedżerze urządzeń, zrestartować kompa to powinna się sama zainstalować
  • Odpowiedz
#mikrofon #mikrofony #discord #komputery

Kupiłem mikrofon SPC Gear SM900T i mam spory problem w ogarnięciu jego jakości w Discordzie, która jest bardzo niska - brzmię jak na jakimś gównianym mikro w laptopie. Używałem wcześniej mikro z Arctisów 5 i było okej...

Oczywiście słuchając mikrofonu bezpośrednio (np w nasłuchiwaniu Windowsa albo stronkach do rejestrowania dźwięku) jakość jest idealna, dopiero po przejściu przez discorda brzmi tragicznie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, mieliście kiedyś taki problem, że podczas rozmowy głosowej aplikacja na PC urywa wam początek i koniec słów? Testowałem każde ustawienie i ciągle problem występował, ale jak loguję się przez przeglądarkę to chyba działa normalnie. Macie pomysł co tutaj jest problemem?

#discord #pcmasterrace
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć!

Szukam informacji jak najlepiej zabezpieczyć swój serwer discorda. Możecie polecić jakieś tutoriale albo podzielić się własnymi rozwiązanami?

Chcę go wykorzystać do rozszerzenia swojego #gpupricebot o możliwość łatwej dyskusji, zamiast obecnej opcji telegramowej. :-)

#discord #socialmedia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach