#impreza #discopolo #festyn #muzyka #heheszki
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

zaltar
- 2


konto usunięte
- 1
@Doomnewsuit: to jest ta z HK, Czaru Par i Trac Miliona

siodemkaxx
- 0
@xDawidMx: xDDDDDDDDDDD
1
Akcent - Biorę Urlop Od Ciebie | Guitar Cover

Gitarowy cover piosenki zespołu Akcent.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Bry wieczór!!!
"Pod skrzydłami nocy" cotygodniowa poniedziałkowa audycja pierwsza część będzie głośniejsza i mocniejsza następnie będziemy zwalniać i będzie chilloutowa audycja zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Pod skrzydłami nocy" cotygodniowa poniedziałkowa audycja pierwsza część będzie głośniejsza i mocniejsza następnie będziemy zwalniać i będzie chilloutowa audycja zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 0
wymieszane rytmy lubię:
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 1
@yourij: Postęp w każdej dziedzinie życia, nawet szantażyści żądają bitcoinów
- 4
- 1
@MarianoaItaliano: klasyczne najlepsze :D

Bry dzień!!!
"Kawa z Krukiem" tytuł audycji mówi wszystko ;) zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Kawa z Krukiem" tytuł audycji mówi wszystko ;) zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 1
wymieszane rytmy lubię:
@KontoBezNicku @BoskiRadomir @Dr-Livingstone @vesterr @Jarzyna @Pieszy_Easy_Rider @Horpyna88
@KontoBezNicku @BoskiRadomir @Dr-Livingstone @vesterr @Jarzyna @Pieszy_Easy_Rider @Horpyna88
- 1
wymieszane rytmy lubię:
@alko @laza @Shirako @Zayaweczka @Tercolio @PiccoloColo @Stopa_Stefana @Dork @Tekedo
@alko @laza @Shirako @Zayaweczka @Tercolio @PiccoloColo @Stopa_Stefana @Dork @Tekedo
- 3
Dzień 88: Piosenka artysty, którego nienawidzisz ależ ja nikogo nie nienawidzę!!!!
Dzień 89: Tą piosenka wygralibyśmy Eurowizję
Akcent, Przez Twe Oczy Zielone xDDDD
pochodzenie zobowiązuje, pozdro dla fanów dobrej muzy ;] chociaż tak szczerze, to patrząc na poziom Eurowizji, to nie zdziwiłabym się gdyby taka sytuacja serio miała miejsce
#muzyka #100daymusicchallenge #discopolo
Dzień 89: Tą piosenka wygralibyśmy Eurowizję
Akcent, Przez Twe Oczy Zielone xDDDD
pochodzenie zobowiązuje, pozdro dla fanów dobrej muzy ;] chociaż tak szczerze, to patrząc na poziom Eurowizji, to nie zdziwiłabym się gdyby taka sytuacja serio miała miejsce
#muzyka #100daymusicchallenge #discopolo

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
1
Flesh - Składanka Disco Polo LISTOPAD 2017

Witam, Prezentuje listopadową Składankę Disco Polo. Miłego odsłuchu.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 9
@jestem_na_dworzu pewnie dlatego że wiara która słucha takiej muzyki nie używa takich apek
@jestem_na_dworzu: Bo w spotify nie ma disco polo i musimy sciagac empetrojki jak za starych dobrych czasow
- 1
- 0
@kierowcaautobusuofficial: już
@pszzemek: dobra zielonka, nie musisz usuwac konta
Ostatnio Bobi był w VOX FM XD opowiadał o #discopolo i powiedział że bardzo dużo innych zespołów Disco Polo wynajmuje firmy które nabijają wyświetlenia a on tego nie robi bo ma potem możliwość zobaczenia czy coś było hitem czy po prostu mu nie wyszło. I tak teraz patrzę na wyświetlenia niektórych piosenek co mają 6-8 mln a są tak beznadziejne...
Ja wiem że muzyka na youtube ma najwiecej wyświetleń, bo
Ja wiem że muzyka na youtube ma najwiecej wyświetleń, bo

@Oskarek89: tez mnie to wlasnie dziwilo ze czasami jakies gowno disco polo ma 6mln wyswietlen po paru tygodniach xD
Bry wieczór!!!
" Pod skrzydłami nocy - Halloween" cotygodniowa poniedziałkowa audycja zapraszam dziś od 20:00 dziś straszymy na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
" Pod skrzydłami nocy - Halloween" cotygodniowa poniedziałkowa audycja zapraszam dziś od 20:00 dziś straszymy na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

Bry wieczór!!!
"Wieczorna Kawa z Krukiem" dziś od 19:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Wieczorna Kawa z Krukiem" dziś od 19:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 1
wymieszane rytmy lubię:
@TrastMiAjmGonaBiEnInginier @Nooamda @Cinoski @oscilloscope @Golibroda
@wielka_glowwa @fenrir
@TrastMiAjmGonaBiEnInginier @Nooamda @Cinoski @oscilloscope @Golibroda
@wielka_glowwa @fenrir
@Krukwbieli: nie mam prądu, nie posłucham :/ wpadnę na jutrzejszą audycję
@biell: ja p------e..
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@yogmean co za durnie xD
- 0
















