@cielo: zgłoś to może na forum blizza bo takich bugów jest dużo.

Mi ostatnio nie zaliczyło bounty w V akcie, bo pomimo zabicia jakiegoś tam chempiona była informacja że nadal muszę go zabić o_O
  • Odpowiedz
Miraski z #diablo3 #klandiablo.

Mam jeszcze dwa konta z podstawką Diablo 3 do sprzedania. Oferuję konto z postacią na 60lvl (paragon +- 100) i kilka mln złota. Konta bezpieczne, nie oflagowane oraz z pełnym dostępem. Dostajesz mail na który gra jest zarejestrowana, battletag z możliwością zmiany, cd-key etc. Konta używane na Węgrzech, więc nie ma problemu ze zmianą IP dla danego konta i związanymi z tym nieprzyjemnościami.
Q.....y - Miraski z #diablo3 #klandiablo. 



Mam jeszcze dwa konta z podstawką Diabl...

źródło: comment_f3SlCZnNDObMiH6MRGftREdnD2UJVa7P.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umarłem na HC :( ale to jak głupio, rozbierałem maga, aby dać itemy na WD kiedy wyszły weszły mobki do miasta w trzecim akcie i mnie zabiły :D dwie legendy dla maga poszły w piach, no ale akurat WD wbiłem tak więc równowaga zachowana.

#diablo3
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Film Diablo III Reaper of Souls Behind the Scenes Making Of Collector's Edition DVD

Ciekawe spoilery tam są, głównym przeciwnikiem dodatku miał być Imperius a Mathael jego pomocnikiem. Później z tego zrezygnowali ale przeczuwam, że jedynie do następnego dodatku.

#diablo

#diablo3
grzysztof - Film Diablo III Reaper of Souls Behind the Scenes Making Of Collector's E...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzysztof: Imperiusowi to się wszystko nie podoba, ale końcówka dodatku raczej wskazuje, że pójdą w kierunku znanego z jedynki/dwójki, czyli główny bohater stanie się głównym złym.
  • Odpowiedz
@Budyno: A gdzie w Diablo 2 główny bohater stał się głównym złym? W Diablo 2 głównym przeciwnikiem podstawki był mroczny wędrowiec czyli wojownik z diablo 1, a w dodatku po prostu pojawił się Ball
  • Odpowiedz
mam bardzo duży problem ;/ Mało śpie ostatnio przez te #diablo3, a boje się jak dodatek będzie... wbiłem już 55 paragon - coś czuje, że dzisiaj 60 wpadnie.

Szybko można 60-70 wbić lvl ? Gdzie później dropić szybko eq tak żeby w miarę dawać rade. Przygoda fajnie się spędza ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ultek: Musiałem iść do sklepu po rzeczy do naprawienia kabla zasilającego od słuchawek.


dowiedziałem, się też, że napięcie z usb może zapalić vikol

  • Odpowiedz
@Decondee: Po prostu moim zdaniem - obecnie gra na 60 bez dodatku mija się z celem. Na 70 poziomie wydropisz znacznie lepsze legendy, a do czasu kupna podrasujesz sobie jakąś postać i sprawdzisz w praktyce loot 2.0
  • Odpowiedz