Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
#klandiablo3 #diablo3
Może chce ktoś poświęcić z godzinkę, żeby pobiegać z moim 40lv krzyżowcem na t6 i pomoc wbić 70lv? :D
Może chce ktoś poświęcić z godzinkę, żeby pobiegać z moim 40lv krzyżowcem na t6 i pomoc wbić 70lv? :D
- 2
wszedłem do biblioteki losu zabić Raka podczas bounty, a przeniosło mnie tutaj i zrobiło się takie menu gdzie znikła mi się kula życia xD #klandiablo3 #diablo3
źródło: comment_rO1tf2UsZkD9255LsaVH9FEBuL9T1JVR.jpg
PobierzMiraski z #diablo3 #klandiablo.
Mam jeszcze dwa konta z podstawką Diablo 3 do sprzedania. Oferuję konto z postacią na 60lvl (paragon +- 100) i kilka mln złota. Konta bezpieczne, nie oflagowane oraz z pełnym dostępem. Dostajesz mail na który gra jest zarejestrowana, battletag z możliwością zmiany, cd-key etc. Konta używane na Węgrzech, więc nie ma problemu ze zmianą IP dla danego konta i związanymi z tym nieprzyjemnościami.
Mam jeszcze dwa konta z podstawką Diablo 3 do sprzedania. Oferuję konto z postacią na 60lvl (paragon +- 100) i kilka mln złota. Konta bezpieczne, nie oflagowane oraz z pełnym dostępem. Dostajesz mail na który gra jest zarejestrowana, battletag z możliwością zmiany, cd-key etc. Konta używane na Węgrzech, więc nie ma problemu ze zmianą IP dla danego konta i związanymi z tym nieprzyjemnościami.
źródło: comment_f3SlCZnNDObMiH6MRGftREdnD2UJVa7P.jpg
Pobierz- 3
Chce ktoś kod na darmowe karty do #hearthstone lub na konto próbne do #wow, dostałem do Repaer of Souls z #diablo3. #rozdajo
- 1
Umarłem na HC :( ale to jak głupio, rozbierałem maga, aby dać itemy na WD kiedy wyszły weszły mobki do miasta w trzecim akcie i mnie zabiły :D dwie legendy dla maga poszły w piach, no ale akurat WD wbiłem tak więc równowaga zachowana.
#diablo3
#diablo3
Wczoraj o północy zacząłem grać w #diablo3. Mała przerwa na drzemkę i właśnie lecę dalej :D
#osiadczenie
I przy okazji #klandiablo3 jakieś miejsca są? :D
#osiadczenie
I przy okazji #klandiablo3 jakieś miejsca są? :D
- 0
@Amas: ja p------e jak mnie oczy bolo #proplayers
- 1
@grzysztof: Imperiusowi to się wszystko nie podoba, ale końcówka dodatku raczej wskazuje, że pójdą w kierunku znanego z jedynki/dwójki, czyli główny bohater stanie się głównym złym.
- 0
@Budyno: A gdzie w Diablo 2 główny bohater stał się głównym złym? W Diablo 2 głównym przeciwnikiem podstawki był mroczny wędrowiec czyli wojownik z diablo 1, a w dodatku po prostu pojawił się Ball
mam bardzo duży problem ;/ Mało śpie ostatnio przez te #diablo3, a boje się jak dodatek będzie... wbiłem już 55 paragon - coś czuje, że dzisiaj 60 wpadnie.
Szybko można 60-70 wbić lvl ? Gdzie później dropić szybko eq tak żeby w miarę dawać rade. Przygoda fajnie się spędza ?
Szybko można 60-70 wbić lvl ? Gdzie później dropić szybko eq tak żeby w miarę dawać rade. Przygoda fajnie się spędza ?
Podobają mi się nawiązania z Diablo 3 do innych gier/seriali/filmów
#oswiadczenie #diablo3 #graotron
#oswiadczenie #diablo3 #graotron
źródło: comment_XrkwvpLnpftxI31sO6LjU9GI6C3UY2PQ.jpg
Pobierz- 2
- 1
@SoNuS: Getto
Jakby brako miejsc to TheMan wywalcie
Cała noc farmienia na normalu, ale w końcu mam :)
Jeszcze wypadła mi buława, ale co dziwne, z intem. Przyda się na maga więc nie było w----u.
#diablo3 #klandiablo3
Jeszcze wypadła mi buława, ale co dziwne, z intem. Przyda się na maga więc nie było w----u.
#diablo3 #klandiablo3
źródło: comment_BOMBElytxGdrTVvgvV3RAXnnE58XHj2f.jpg
Pobierz- 2
@swierczyna: nieźle :) też bym chciał zarwać noc - niestety już w #pracbaza :P
@swierczyna: nie ma.
- 1
@swierczyna: nie ma znaczenia, kiedyś miało teraz nie ma.
- 9
@lukaslm: Tym, że zamiast zabijać 50 przeciwników naraz zabijasz tylko 5 bo konsola nie wyrabia.
- 3
No i jest pierwsza stówka :)
źródło: comment_dZWM38wyESfMLnsywK7Eq14CGC6oEv7x.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 0
@ultek: Musiałem iść do sklepu po rzeczy do naprawienia kabla zasilającego od słuchawek.
dowiedziałem, się też, że napięcie z usb może zapalić vikol
dowiedziałem, się też, że napięcie z usb może zapalić vikol
- 1
Mirki jak tam Diablo III? Słyszałem, że jakieś aktualizacje były znacznie poprawiające end game. Przeszedłem dwa razy po premierze i odstawiłem. Opłaca się teraz wracać bez dodatku?
#zapytajmirko #kiciochpyta #diablo3
#zapytajmirko #kiciochpyta #diablo3
@Decondee: Po prostu moim zdaniem - obecnie gra na 60 bez dodatku mija się z celem. Na 70 poziomie wydropisz znacznie lepsze legendy, a do czasu kupna podrasujesz sobie jakąś postać i sprawdzisz w praktyce loot 2.0
- 8
@swierczyna: Remont? :)
@swierczyna: spędzisz z dziewczyną miło czas, gdzieś pojedziecie? Odwiedzisz dawno nie widzianych przyjaciół albo rodziców?


























#klandiablo3 #diablo3 #modadiablo3 #pokazpostac
źródło: comment_Y8KEpADcjukmePq0qO2977EQabCmj8a2.jpg
Pobierzźródło: comment_3KxaXT5stCjqysyRB7BuUCybttv9WTXr.jpg
Pobierz