Na normalu poszło gładko. Aż nudno momentami. Ale loot świetny i sporo elit. Zauważyłem, że na poziomie wyżej gra się wolniej bo mobów jest dużo więcej. To totalnie inne Diablo niż zapamiętałem. Jutro kupuję dodatek. Kupiłbym dziś ale jestem zboczony na punkcie pudełek i muszę mieć ze sklepu :)
BTW. Mam kumpla, który żyje tą grą i ma ponad 250 poziomów mistrzowskich na Barbarzyńcy i dziś spojrzałem ile już gra i wyskoczyło
BTW. Mam kumpla, który żyje tą grą i ma ponad 250 poziomów mistrzowskich na Barbarzyńcy i dziś spojrzałem ile już gra i wyskoczyło

























WD jest sick. Wylevelowalem do 70-tego, wsadziłęm jakiś crap gear i n---------m jak szalony :<