@ihwar: Ja sobie wczoraj zainstalowałem, stworzyłem Łotrzycę, cisnę już Katakumby ;)

@nofink: Co do klimatu - jedyna gra, której bałem się podczas grania - słuchawki na uszach, te dziwne dźwięki, jakieś szepty, jęki, skrzypienie. Niby to co w zwykłym horrorze, a jednak nie. Nadal uważam, że najtrudniejszy jest Butcher

  • Odpowiedz
Gdy pytałem ostatni raz o Krzyżowca to poleciliście wbicie najpierw 70 levela, tak więc wbiłem i chciałbym dostać jakieś wskazówki odnośnie dalszego rozwoju postaci i umiejętności. Tutaj obecne statystyki.

Jeszcze miałbym pytanie co do społeczności RiF i Waszych statystyk.

Jeśli wbiję komuś z moim 36 paragonem na rifta z poziomem +udręka to nie będzie to źle odebrane?

W
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak u wieszczki pokazuje mi że daną właściwość można wylosować to na pewno można? Bo wpakowałem już jakieś 20 dusz w buty i za cholerę nie mogę wylosować bonusu do błogosławionej tarczy.

#diablo3
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lrrr: u Kadali niestety sam badziew, ale u jednego riftbossa wypadly mi buty Akkhana, zatem pierwszy secik dla crusa do zbierania. ;) plus 15 paragonow w 2 godzinki. ;)
  • Odpowiedz
Macie jakieś porady na krzyżowca? Bo właśnie wbiłem po maratonie 60lvl i w sumie nie wiem jak dobierać statystyki w przedmiotach :D

#diablo3
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam Mirki, problem jest. Wie ktoś, czy można mieć na jednym Blizzard Authenticatorze przyłączone 2 konta? Na jednym koncie mam Diablo 3, na drugim (tym zabezpieczonym już) SC2 z dodatkiem. Chciałbym też zabezpieczyć konto z Diobłem, ale nie wiem czy jest to możliwe na jednym telefonie ;/ (Dane na konta są inne, D3 kupiłem używane, bo taka ze mnie #cebula). Drugiego telefonu z #android niestety nie posiadam.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kmala: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/11986398637

Ogólnie rzecz biorąc - używasz jakiejś umiejętności, która zadaje obrażenia % od broni i ma efekt jakiegoś żywiołu, to ta nowa statystyka w przedmiotach zwiększy obrażenia tej umiejętności, jeżeli mają ten sam żywioł (są tez zwiększenia do obrażeń fizycznych).

Ten współczynnik przeżywalności w ekranie postaci to po prostu wypadkowa ilości twojego życia, pancerza, odporności na żywioły itp. - ilość obrażeń jakie ustoi twoja postać.
  • Odpowiedz
Własnie zdałem sobie sprawę, że blizzard coś namieszał i obrazki przedmiotów trochę się różnią... Nie wspomnę o Masce Jarema, która jest częścią zestawu Piekielnego Kła (nazywać się powinna Maska Piekielnego Kła?), ale jednak nazywa się tak samo jak Maska Jarema.

Po lewo to co jest w grze i na stronie profilu, a po prawo to co jest na stronie z itemami.

#diablo3 #klandiablo3
Soczi - Własnie zdałem sobie sprawę, że blizzard coś namieszał i obrazki przedmiotów ...

źródło: comment_1IdNO5hooHWfXxFo8Lp0lfgDYK0VVpWb.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soczi: Zauważyłem że Blizz pozmieniał trochę w grze w ostatnim patchu, m.ni. pododawał nowe ciała z których wypadają przedmioty. Widać pozmieniał też widoki przedmiotów.
  • Odpowiedz
@inoobish: Wszystko zależy od tego na którym poziomie masz postać. Jak grasz na poziomach 1-59 i 61-69 to bardzo ciężko znaleźć grę publiczną - musisz sprawdzać na różnych poziomach trudności czy kogoś nie gra - ale jak znajdziesz to i tak są to pojedynczy gracze. Myślę, że jak masz postać na poziomie 60 to gier powinno być dość sporo. Jak masz postać na poziomie 70 to dołączenie do gry publicznej
  • Odpowiedz