Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Strona WWW Blizzarda przed wydaniem Diablo.
Brakuje gifa "Under Construction" #pozdrodlakumatych
Więcej: http://diablo1.pl/archiwum/blizzardinfo.html
#diablo #diablo3 #blizzard #ciekawostki #0202122
Brakuje gifa "Under Construction" #pozdrodlakumatych
Więcej: http://diablo1.pl/archiwum/blizzardinfo.html
#diablo #diablo3 #blizzard #ciekawostki #0202122
źródło: comment_o6tkQ3V6SAdaR8xkLWWHASEydO1IRd8J.jpg
Pobierz@ihwar: jedynka byla najbardziej klimatyczna.
- 0
@ihwar: Ja sobie wczoraj zainstalowałem, stworzyłem Łotrzycę, cisnę już Katakumby ;)
@nofink: Co do klimatu - jedyna gra, której bałem się podczas grania - słuchawki na uszach, te dziwne dźwięki, jakieś szepty, jęki, skrzypienie. Niby to co w zwykłym horrorze, a jednak nie. Nadal uważam, że najtrudniejszy jest Butcher
@nofink: Co do klimatu - jedyna gra, której bałem się podczas grania - słuchawki na uszach, te dziwne dźwięki, jakieś szepty, jęki, skrzypienie. Niby to co w zwykłym horrorze, a jednak nie. Nadal uważam, że najtrudniejszy jest Butcher
- 1
Gdy pytałem ostatni raz o Krzyżowca to poleciliście wbicie najpierw 70 levela, tak więc wbiłem i chciałbym dostać jakieś wskazówki odnośnie dalszego rozwoju postaci i umiejętności. Tutaj obecne statystyki.
Jeszcze miałbym pytanie co do społeczności RiF i Waszych statystyk.
Jeśli wbiję komuś z moim 36 paragonem na rifta z poziomem +udręka to nie będzie to źle odebrane?
W
Jeszcze miałbym pytanie co do społeczności RiF i Waszych statystyk.
Jeśli wbiję komuś z moim 36 paragonem na rifta z poziomem +udręka to nie będzie to źle odebrane?
W
- 14
@funk: tylko #tibiazwykopem
- 4
Jak u wieszczki pokazuje mi że daną właściwość można wylosować to na pewno można? Bo wpakowałem już jakieś 20 dusz w buty i za cholerę nie mogę wylosować bonusu do błogosławionej tarczy.
#diablo3
#diablo3
- 2
Koreaniec zepsuł diablo XD #diablo3 #klandiablo3

- 1
Macie jakieś porady na krzyżowca? Bo właśnie wbiłem po maratonie 60lvl i w sumie nie wiem jak dobierać statystyki w przedmiotach :D
#diablo3
#diablo3
@Niss: najpierw 70 wbij
- 1
Witam Mirki, problem jest. Wie ktoś, czy można mieć na jednym Blizzard Authenticatorze przyłączone 2 konta? Na jednym koncie mam Diablo 3, na drugim (tym zabezpieczonym już) SC2 z dodatkiem. Chciałbym też zabezpieczyć konto z Diobłem, ale nie wiem czy jest to możliwe na jednym telefonie ;/ (Dane na konta są inne, D3 kupiłem używane, bo taka ze mnie #cebula). Drugiego telefonu z #android niestety nie posiadam.
- 1
Ogromna prośba do tych, co mają #reaperofsouls #diablo3.
Właśnie dostałem od #rozowypasek dodatek i jestem trochę zagubiony.
Póki co działam w V akcie, ale mam pytanie:
Właśnie dostałem od #rozowypasek dodatek i jestem trochę zagubiony.
Póki co działam w V akcie, ale mam pytanie:
@kmala: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/11986398637
Ogólnie rzecz biorąc - używasz jakiejś umiejętności, która zadaje obrażenia % od broni i ma efekt jakiegoś żywiołu, to ta nowa statystyka w przedmiotach zwiększy obrażenia tej umiejętności, jeżeli mają ten sam żywioł (są tez zwiększenia do obrażeń fizycznych).
Ten współczynnik przeżywalności w ekranie postaci to po prostu wypadkowa ilości twojego życia, pancerza, odporności na żywioły itp. - ilość obrażeń jakie ustoi twoja postać.
Ogólnie rzecz biorąc - używasz jakiejś umiejętności, która zadaje obrażenia % od broni i ma efekt jakiegoś żywiołu, to ta nowa statystyka w przedmiotach zwiększy obrażenia tej umiejętności, jeżeli mają ten sam żywioł (są tez zwiększenia do obrażeń fizycznych).
Ten współczynnik przeżywalności w ekranie postaci to po prostu wypadkowa ilości twojego życia, pancerza, odporności na żywioły itp. - ilość obrażeń jakie ustoi twoja postać.
- 1
- 1
Własnie zdałem sobie sprawę, że blizzard coś namieszał i obrazki przedmiotów trochę się różnią... Nie wspomnę o Masce Jarema, która jest częścią zestawu Piekielnego Kła (nazywać się powinna Maska Piekielnego Kła?), ale jednak nazywa się tak samo jak Maska Jarema.
Po lewo to co jest w grze i na stronie profilu, a po prawo to co jest na stronie z itemami.
#diablo3 #klandiablo3
Po lewo to co jest w grze i na stronie profilu, a po prawo to co jest na stronie z itemami.
#diablo3 #klandiablo3
źródło: comment_1IdNO5hooHWfXxFo8Lp0lfgDYK0VVpWb.jpg
Pobierz- 5
@Jormungand: 3 4 buff a potem lpm lpm lpm ppm 1 2 q q q
- 1
czemu mi nikogo nie znajduje do gry? Jeste nowy i nie kumam na trialu normalnie mi znajdowalo ludzi?
#diablo3
#diablo3
- 2
- 0
@inoobish: Wszystko zależy od tego na którym poziomie masz postać. Jak grasz na poziomach 1-59 i 61-69 to bardzo ciężko znaleźć grę publiczną - musisz sprawdzać na różnych poziomach trudności czy kogoś nie gra - ale jak znajdziesz to i tak są to pojedynczy gracze. Myślę, że jak masz postać na poziomie 60 to gier powinno być dość sporo. Jak masz postać na poziomie 70 to dołączenie do gry publicznej
- 1
Trzy walki z malthael :D czas max 5 minut.
http://i.imgur.com/GF4Ij0M.jpg
http://i.imgur.com/HOaWmp2.jpg
http://i.imgur.com/8mGmL9Z.jpg
http://i.imgur.com/GF4Ij0M.jpg
http://i.imgur.com/HOaWmp2.jpg
http://i.imgur.com/8mGmL9Z.jpg
- 0
@zwierzak2003: Jaki normal ;P mój 600 paragon to pikuś, zobacz typów.
http://i.imgur.com/8U1cKKV.jpg
http://i.imgur.com/4sM5ywF.jpg
http://i.imgur.com/8U1cKKV.jpg
http://i.imgur.com/4sM5ywF.jpg
- 0
@Froto: normal=softcore
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@swierczyna: Może na jeden sezon wskoczę, zobaczę. A później pewnie będę miał to w dupie :>
@swierczyna: tylko ladder Hc się liczy!





















Miraski, są jeszcze do D3 guest passy? Nie miał by ktoś może 2 do oddania dla mnie i znajomego?